V.3.S.K

Jak na to: chci napsat zlomek"-Ra.a+b/2,1=0

Nejlepší odpověď
anonym

jsme v kategorii webdesign takže předpokládám že se ptáš na „MathML“ reprezentaci…

pokud MathML ještě příliš dobře neovládáš určitě prostuduj specifikace nebo rovnou otevři editor vzorců OpenOffice, a jakýkoliv vzorec zkus uložit jako *.mathml … pak se můžeš podívat do kódu který tak vznikl …

//

OpenOffice->menu:Vložit->Objekt->Vzorec…
nebo OpenOffice->nový->vzorec…

a zapsat do pole uplně dole tento text
reprezentující vzorec „-Ra cdot {{a+b} over {2,1}} = 0“ bez těch uvozovek … nakonec kliknout mimo označený objekt vzorce na stránce a tím ukončit jeho zadávání