kiky

Test s angličtiny.

Ahoj,zítra máme test s angličtiny a ja sem chyběla a nevím jak sestavit odpověd.Otáska:What is the most difficult subject for you?Vím,co ta věta znamená ale nevím jak správně sestavit odpověd. :( Pomoc prosím! :))
Doplňuji:
Děkuji!Jo chtěla sem mít jen jistotu a prosim vás připomínky si nechte pro sebe není mi přes 30 a nemám s českým jazykem takové zkušenosti jak vy! ;)) Sem teprv v 7 třídě ! A bohužel každý není inteligentní jako vy!

Nejlepší odpověď
Tiiit

The most difficult subject for me is …

tak bych asi odpověděla já…

nebo

… is difficult subject for me.

au! to bolelo.. přes 30 mi tedy není.. vyděl to dvěma! ;)

Další odpovědi
hanulka11

A co ve škole ,jak na to odpovíš? Je hezké někomu pomoci, ale to ti děvče nepomůže , nebudeš mít ani ponětí o tom.

To nejsou zkušenosti to jsou základní znalosti.

quentos

No jednoduše: The most difficult subject for me is … sem bych dopnil příslušnou odpověď podle skutečnosti.

P.S. Nejdřív bych se ale naučil pořádně česky.

Pantata

A víte tedy co je pro Vás nejtěžší předmět?