hard work

Těšíte se už na léto?

Léto je bez debat u většiny lidí nejoblíbenější roční období. Má to svoje důvody, které není třeba vyjmenovávat.

Těšíte se více než obvykle, nebo jako obvykle? 😄

Někteří lidi s tím blbnou, už co začne podzim nebo zima, tak to je trochu na hlavu, ale teď na jaře už to dává smysl a myslím, že je i čas, kdy už lze přemýšlet a plánovat.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Žiju přítomností; většinu času jsem v Ománu (takže „letního“ počasí nemám nedostatek); dřív jsem měl nejraději jaro*, ale obecně mám rád „temnější“ počasí – zamračeno, déšť atd. Hlavně v ČR (to je pak míň lidí venku… v jiných státech mi ale zase ti lidi tolik nevadí, tedy některých 😂 V Česku mi často lezou na nervy 😂).

*Na jaru se mi vždycky líbilo jak všechno teprve kvete a roste, jak se příroda probouzí a že většinou nejsou vedra jako v létě, ale příjmené teploty, tak akorát (v ČR).

Další odpovědi
quentos

Ano i ne. Nesnáším letní vedra, ale těším se, až si odpočinu (coby učitel mám v létě „okurkovou sezónu“). Nemohu se dočkat června – poletím do Paříže mj. na koncert Sheryl Crow.

Rokio

Ne. Nejraději mám jaro. V poslední době jsou léta abnormálně horká.

Ametyst

Těším se nejdřív na opravdové jaro. Nepopoháním čas. Všechno má svůj čas.:-)

Filip84

Já už léto mám (=je 8°C a více a nemrzne; zjednodušeně řečeno: tejden nemrzne = léto).

Vlastně je mi to jedno. V zimě musím nosit spodky, v létě nemusím nosit bombarďák. Nemám rád horko (víc, než cca 22°C, záleží na tlaku, vlhkosti a proudění vzduchu), takže ne, moc se netěším. 😅 Ale, jako, nevadí mi to.

Ovšem to máš stejně jedno: stejně víš prd, jestli se toho dožiješ! 🙄😅

Drap

Těším se vždy na každé další roční období.

Savier

Ani ne. Bude zas vedro jak v pr… Navíc holky budou zase odhalené a já budu mít zas pocit, že mi život utíká mezi prsty a žádnou z nich nemůžu mít.

Savier

quentos: Mám radost, že na tomto webu jsou lidé jako vy… Učitel. Tak to zírám 👍 Přeji pevné nervy. Dnešní mládež, to není sranda ukočírovat!

Disraeli

Savier, a proč ne? Jediné co ti chybí (z toho podstatného) je sebevědomí a zkušenosti.
Všiml sis někdy jací cucáci, hlupáci, ošklivci, tlusťoši, grázli a jiní chodí s velmi pěknýma holkama (a to nebývají ani bohatí 🤣)? Jednoduše to není o vzhledu ani o intelektu… nemůžeš na tom být až tak blbě, abys žádnou nesbalil. Podívej si, co za individua chodí s kočkama a sice tě neznám, ale nemyslím si, že na tom budeš až tak špatně jako mnozí z nich. Takže když můžou ONI, tak proč ne ty?
Jen na sobě trochu zamakej… Není to věda a není to až tak složité.

Savier

Díky za motivační text. Já vím že to není žádná věda. Bohužel chybí motivace a síla. Jsem rád že sotva dojdu z práce a celkově… Sotva žiju! Takže tak. No co už. Mám ještě pár let života tak třeba osud hodí kostky a náhodou třeba v bude potkám „tu pravou“. Děkuji. Hezký večer.

Filip84

Savier neser, ty vole! Tak si najdi jinou robotu, ne? Máš 6´ a nevážíš ani 80 kg, to asi nebudeš „cóż może być piękniejszego nad człowieka rycerskiego“.

Zas takový dilinos nejsi, aby se to nedalo realisovat. Já si změnil povolání asi v 36-ti, „lusknutím prstu“, Tobě není ani třicet a … Jdi se změřit! 🤦‍♀️

Ani ty zkušenosti nepotřebuješ. jestli ta holka bude jenom trochu normální, tak si Tě zaškolí, to se neboj! Jenom se zbavit flašky lahve, že …?

Savier

*v buse.

Blbej autocorrect!