Avatar uživatele
anonym

Těšíte se už na jaro?

Až to začne znovu bujet,ptáčci budou pěkně zpívat,příroda se probudí ze zimního spánku?
Všechno se zazelená a bude větší pohoda než v zimě.
Začne posezení u ohně a pečení buřtů,flákoty a pěkná pohoda …posedět si venku.
Díky za názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, hanny 2, gagaga před 3345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Asi to vyzní hodně skepticky, ale posledních několik let je mi to už tak nějak jedno, co je za roční období. Protože jaro, opravdové stálé jarní sluníčko a jarní teploty, tak jaké jsme zažívali po mnoho předešlých let, už skoro neexistuje. V létě poslední 2 roky je zima a často prší a jen pár dní je zas bláznivé horko k nevydržení spojené s bouřkami. V zimě jsou pomalu jarní teploty, ale obloha většinou zatažená, o podzimu ani nemluvím, ten už je jen tmavý, studený a deštivý.

ALE. Určitě záleží na lokalitě, kde se člověk právě nachází. Vím třeba v létě, když v Jižních Čechách loni propršelo a bylo mimo pár teplých dní chladno, že v Praze či na severu Čech (Teplice, Turnov) bylo teplo a svítilo slunce. Zrovna tak vnímají roční období lidé ve městech a na venkově.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Ano, a hlavně na léto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Jasně že se těším,jaro miluju.Už aby tu bylo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Těším se úplně maximálně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Třeba také na jaro a léto,ale je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Nechápu, jak se někdo může těšit na tak strašné období, jako je jaro. Ptáci řvou jako protržení už před rozedněním, pak nastoupí sekačky. Všude samý pyl a alergie. A také bodavý hmyz začíná být aktivní! Musí se dřít na zahrádce, sázet, zalévat, plít (nejvíc se daří plevelům). A na jaře nejvíc umírají lidé – v květnu! Jaro je prostě předzvěstí dalšího úderu přírody, který následuje a tím je léto. Podzim taky nic moc a o zimě už raději ani nemluvím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Copak ono není jaro už dobré tři měsíce?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jasně, že těším, už pár týdnů vyhlížím sněženky a bledule. Těším se, až začnou rašit pupeny na stromech, natahám do bytu pár nových kytek, ráda bych zkusila pěstovat pažitku… A hlavně až mi oblíkání nezabere tolik času, ale to ještě potrvá, pokud to člověk uspěchá, tak hned nastoupí rýma..
Sezení u ohně mi je protivný, ten kouř jde VŽDYCKY na mě! Nemám ráda ten vyuzenej smrad a grilování taky neholduju.. Takže jen to posezení/lítá­ní venku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Nevím, co chces slyset za nazor :) Jako u mě je jaro a podzim dve nejoblíbenejsi rocni období :) a fakt se těším, až propukne jaro naplno. Je mám rochu problém s jarní únavou. S tou teda bojuju docela dost. Nemáte někdo osvědčený recept, jak s ní zatočit?

před 1853 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek