Těšíte se už na jaro?

Až to začne znovu bujet,ptáčci budou pěkně zpívat,příroda se probudí ze zimního spánku?
Všechno se zazelená a bude větší pohoda než v zimě.
Začne posezení u ohně a pečení buřtů,flákoty a pěkná pohoda ...posedět si venku.
Díky za názory.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Asi to vyzní hodně skepticky, ale posledních několik let je mi to už tak nějak jedno, co je za roční období. Protože jaro, opravdové stálé jarní sluníčko a jarní teploty, tak jaké jsme zažívali po mnoho předešlých let, už skoro neexistuje. V létě poslední 2 roky je zima a často prší a jen pár dní je zas bláznivé horko k nevydržení spojené s bouřkami. V zimě jsou pomalu jarní teploty, ale obloha většinou zatažená, o podzimu ani nemluvím, ten už je jen tmavý, studený a deštivý.

ALE. Určitě záleží na lokalitě, kde se člověk právě nachází. Vím třeba v létě, když v Jižních Čechách loni propršelo a bylo mimo pár teplých dní chladno, že v Praze či na severu Čech (Teplice, Turnov) bylo teplo a svítilo slunce. Zrovna tak vnímají roční období lidé ve městech a na venkově.

Další odpovědi:

Bronzový

Ano, a hlavně na léto.

Zlatý

Jasně že se těším,jaro miluju.Už aby tu bylo!

Stříbrný

Těším se úplně maximálně :-)

Třeba také na jaro a léto,ale je mi to jedno.

Bronzový

Nechápu, jak se někdo může těšit na tak strašné období, jako je jaro. Ptáci řvou jako protržení už před rozedněním, pak nastoupí sekačky. Všude samý pyl a alergie. A také bodavý hmyz začíná být aktivní! Musí se dřít na zahrádce, sázet, zalévat, plít (nejvíc se daří plevelům). A na jaře nejvíc umírají lidé - v květnu! Jaro je prostě předzvěstí dalšího úderu přírody, který následuje a tím je léto. Podzim taky nic moc a o zimě už raději ani nemluvím.

Stříbrný

Copak ono není jaro už dobré tři měsíce?

Bronzový

Jasně, že těším, už pár týdnů vyhlížím sněženky a bledule. Těším se, až začnou rašit pupeny na stromech, natahám do bytu pár nových kytek, ráda bych zkusila pěstovat pažitku... A hlavně až mi oblíkání nezabere tolik času, ale to ještě potrvá, pokud to člověk uspěchá, tak hned nastoupí rýma..
Sezení u ohně mi je protivný, ten kouř jde VŽDYCKY na mě! Nemám ráda ten vyuzenej smrad a grilování taky neholduju.. Takže jen to posezení/lítání venku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.