Bronzový

Těšíte se také už na léto na 30-ti stupňové horka?

Máte taky ten stejný pocit jako já? Když je venku už tak krásně, ale ještě pořád zima, těším se na léto, až si vyjedu třeba n kolo do přírody, pak okoupat do jezera...
Co máte v plánu Vy v létě, třeba po práci nebo škole ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

30°C není léto,ale vražedné vedro. Pro mne je léto do 25°C.

Další odpovědi:

Zlatý

Zrovna jsem domyla okna,od včera dělám jarní úklid po celém bytě. Krásně mi svítí sluníčko do oken..
Strašně se těším na léto,hl.na jaro,ale na 30-tky ani náhodou,to nemám ráda. Též mi stačí do 25°C.
Radši mám jaro,kdy se dobře sportuje,také miluju kolo,les,pěší tůry a vůbec přírodu.
Už nám to klepe na dveře..hurááááá.:-)

Zlatý

Těším se na léto, kraťásky, topíky a hedvábné šatičky, na vodu a zmrzku, letní déšť i noční bouřku, plavby na lodi, nahaté koupačky, grilovačky na chatě a dovolenou, voňavou přírodu a slaďoučké lesní jahůdky a maliny - jé to bude paráda. To sluníčko za okny mě už taky úplně zblblo! Ale stačí mi tak 25 °C, to si myslím je akorát.

Zlatý

Vše přichází postupně nyní se těším ze sluníčka, že začalo hřát a víc svítit a krásně se probouzí příroda ....o to bychom přišli, kdyby byla hned vedra . Mám ráda horké léto ...ale to už se pak zase blíží podzim....,takže si krásně vychutnám i ty měsíce před těmi vedry

Zlatý

Tak na třicítky se určitě netěším, nestraš. Do 25 max., úplně stačí :-D

Zlatý

Těším se na teplo po té zimě,ale na vedro už teda ne.Vedro mě ubíjí.

Zlatý

Sohlasím, 25 stupňu akorát ale jak se znám budu zase žehrat na teplo :D
Jo a těším se na vše co napsala Dami ale nechci opisovat :)

Zlatý

to já se těším moc až budu sedět na mojí zahrádce, na ty krásné letní večery, až si budeme opíkat buřtíky a masíčko mňam :-))
to bude taková krása hlavně se nebudu muset tak navlíkat jo to je nejlepší, že jen oblíknu ťapky, kraťasy, tílko a vyrazím :-D
stačilo by mi 24°C ať už je to tady huráá i s pivíčkem oroseným a pěnou :-))

Stříbrný

No už aby to tady bylo. Ač senior tak se těším jako malé dítě až si prohřeju svoje staré kosti. Pro mě jsou třicítky (30°C) tak akorát a dělat nebudu nic jenom tak si budu spokojeně příst jako kocour.

Pokročilý

Nee 30tky ne,to uz je utrpeni,umorny a unavny.Ja sem nejspokojenejsi pri teplotach 15-25'C..ale letni noci sou nadherny a taky jaro jak se prave vsechno probouzi a kvete.

Zlatý

Ani náhodou, nejvíce se děsím tropických nocí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.