Těšíte se,až bude nad našimi hlavami lítat F – 16 ?!

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/evropa/cla­nek.phtml?id=73­4912#utm_medi­um=newsbox&ut­m_source=centrum­HP&utm_conten­t=position-7

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je, zda budou vůbec létat. Jak známo, tak se lehce může stát , že polovina peněz se odkloní do několika kapes cestou, a potom už asi nevzlétnou.

Další odpovědi
led

Neviem prečo sa mám tešiť až budú lietať. Nad nami lietajú už dávno, z nášho nemenovaného letiska, a keď začnú ich cvičné strelby, žiadne huby nenazbierame.
Pre nich je výhodnejšie a lacnejšie cvičiť u nás, než si ničiť vlastnú krajinu.
Susedia, nezávidím vám…

jendahun

Já bych i věřil,že „prosí“.Tento režim začíná mít strach,že by se to tu v něco nevhodné zvrtlo.Když tu budou mít své základny a personál USA,budou mít možnost „hájit své zájmy a investice“ v této zemi.Samozřejmě by nedopustili někdy v budoucnu,aby jim to někdo znárodnil.

blesk26

To by mě teda nadzvedlo … na svou dobu sice rozumná, ale dnes již několikrát překonaná a stará letadla, prakticky k ničemu, je to kus šrotu. Ale abychom uspokojili naše řiťolezecké potřeby, chtít je musíme.

Například takovému Eurofighter Typhoon, který mají ve službě v západní evropě, je F-16 tak akorát k smíchu.

Michal Kole

F16 už jsou zastaralé stroje (z konce 70tých let), ty se nevyplatí kupovat

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/F-16