Petrejk

tenisový loket co s ním

už jsem absolvoval, ultrazvuk, laser, momentálně jím wobenzym a nahřívám biolampou, loket mám v klidu v posilovně jsem nebyl od srpna a stále je to stejné, má někdo radu či nápad jak na něj, podotýkám že je loket v klidu

Nejlepší odpověď
anonym

Nezbývá než operace. Já už mám oba lokty operované.

Další odpovědi
ReHu

Já ho vyléčila biolampou Biostimul.
Už pár let mám klid.

Nejdříve jsem říkala, že se nic neděje, pak jsem na to nějak pozapomněla, ale stále svítila a pak si uvědomila, že už nebolí.
Svítila jsem cca 1/2 roku každý večer aspoň hodinu. Usnula jsem při tom a lampa se vypnula.
Doktor říkal, že to zralé na operaci, ale na tu můžu vždycky.

Takže z vlastní zkušenosti doporučuji.

Nemohla jsem se ani učesat ani si čistit zuby, a řadit rychlosti v autě – obrovský problém. To znáte, že :).

hanny 2

Švagrová chodila na tzv. „rázovou vlnu“ a pomohlo jí to,ale dost to bolí!
http://www.chi­rurgie-kulik.cz/razova-vlna