Tem co prozili zakladni

dva roky vojenceni,vzpo­minate radi,chteli by jste si to zopaknout?

Odpovědi
Jakub

Vzpomínám rád, ale zopakovat ne. Myslím si, ale, že by to měli absolvovat všichni chlapi. Protože to, co zažiješ na vojně, nezažiješ nikde. Prostě, je to nezopakovatelné.

deny555

Zopakovat snad ani ne,ale vzpomínám docela rád.Jak tady někdo psal,neměli vojenskou službu vůbec rušit.Dnes kdyby se něco dělo,tak nikdo neumí zbraň použít,akorát by se tak postříleli mezi sebou.

Michal

Vpomínám na některé situa ce a zážitky,ale znovu ne.

oskar

Tak hrozne to zase nebylo,dalo se to vydrzet,dnes by to ti mladi potrebovali.