maruš

Televizní obraz.

Obraz v televizi se nám nějak"roztáhl",tak­že není vidět začátek ani konec titulků nebo nadpisů.Dá se to srovnat svépomocí nebo musím volat odborníka?Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Nikkol

pokud je na ovladači zkust tlačítko aspect. Nebo v menu nastavení poměru obrazu např: 16:9 nebo 4:3 atd..

Další odpovědi
Makina

myslím, že to jde nějak nastavit ovladačem přímo v menu vašeho televizoru

P.T.

Pomoc by usnadnilo napsání konrétní značky a modelu TV.

led

skontrolujte si, či nemáte omylom nastavený zoom. Prepnite si ho na „normálny obraz“

MILAN1961

V MENU BY TO MĚLO JÍT NEBO DEJTE TOVÁRNÍ NASTAVENÍ