roxy52

LED TV-Sencor.Nevíte,jak zvětšit obraz při přehrávání medií z USB ?

Doplňuji:
Filmy mám na USB flash disku.Přehrávají se na TV obrazovce v malinkém čtverečku .

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jak zvětšit obraz ? Máte video v nějakém malém rozlišení 320×200 a máte obrázek uprostřed ?

V menu by měla být volba velikost obrazu.

Zkuste se podívat do manuálu. Musí být dodán ke zboží a v ČEŠTINĚ.

Další odpovědi
mosoj

Nemám žádné zkušenosti a tak jsem čekal na nějakou odpověď. Jediné čím by to mohlo být, že jak píše Michal máte video v malém rozlišení ( nižší než je obrazovka TV) a algoritmus zobrazení v TV nedovoluje obraz
zvětšit přepočtem, protože by vznikla mazanice. Chtělo by to video alespoň v rozlišení DVD nebo větší.

Zmenšit to určitě TV bude umět ale to by muselo být video alespoŇ v HD nebo full HD.