Kepler

Teda jo, u nás to už 20 minut zní jako za války. U vás taky?

To jsem ještě nikdy nezažil. Myslel jsem, že když začali bouchat už před vánocema, tak to už později nebude tak hrozné. To jsou takové prdy, že mi opadává jehličí. Asi je mezi lidma více peněz na peechoviny, což? Úspěšný nový rok všem!

Nejlepší odpověď
redy

U nás to bouchá už od večera. Pesan lítá, štěká jak šílenej.
Už aby to přestalo.

Další odpovědi
Mravenec

Ano, skutečně příšerné. Téměř v centru Prahy bys nevěřil, Keplere, jaký je tu bordel.

briketka10

U nás bouchání a střílení konečně skončilo,
ale kocour taky vyváděl.
Odpoledne šel ven jen na chvilku a hned, jak
začali, tak byl pod postelí.

Lamalam

Nedovedu posoudit, válku jsem naštěstí nezažila. Ale řekla bych, že válka bude asi hlasitější.