CzechPJ

Pomáhá Tea Trea olej na lupy?

Zdravím!
Bohužel dost trpím na lupy, po každém umytí hlavy(různé značky šamponů) mám druhý den neuvěřitelné množství lupů, které časem nejsou v takovém množství, ale pořád je mám. Můj dotaz je ohledně Tea Trea oleje, který mi doporučilo několik lidí proti lupům(po umytí vmasírovat pár kapek pokožky hlavy). Když se kouknu na co všechno Tea Trea olej je, tak mi přijde, že převážně vysušuje(akné, opary).
A zde je má otázka: Neuškodí mi v tomto případě víc?

Lupy mám suché, nestrupovité, pod suchými vlasy je viděl loupající se pokožka.

Už jsem zkoušel snad všechny babské i nebabské recepty a šampony a nic z toho na mojí hlavu nefungovalo.

Díky za radu, Martin.

Odpovědi
alenanova79

Ahoj, já měla za to, že oleje na vlasy (jako je třeba Dixi olej) jsou spíš na to aby, se vlasy přirozeně leskly a nevypadali suše a ne proti lupům. Ale možná se pletu.

Zdroj: http://www.xan­tea.cz/produk­t/2072009.dixi-olej-na-vlasy-svetly-60ml/