Pokročilý

Taky vás zneklidňuje ta záplava nekvalitníhon zboží pocházejícího z asie?Nebo zveličuju?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dnes by si člověk měl dávat pozor co a hlavně kde nakupuje , zboží si pořádně prohlídnout . Šuntů je na trhu moc a pozor na ně.Tváří se jako značkové ,ale.......

Další odpovědi:

Zlatý

Žiaľ je to pravda. Masovou výrobou s minimálnymi nákladmi znížili predajnú cenu aj na úkor kvality a bezpečnosti. (skúste si pozrieť stránku obchodní inspekce) http://www.coi.cz/…

skutočný prípad opisujem v http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Mě to docela vadí.Když jdu do značkového obchodu pro sportovní boty ,dám za ně skoro čtyři tisíce,tak očekávám kvalitní zboží.Pak to probírám s prodavačem a ten mě ujistí,že jsou to opravdu ty boty co kupuju a když zvednu jazyk,tak tam najdu made in china.Prodavač mě znovu ujistí,ale tentokrát o tom,že je to už na všech.

Bronzový

Já mám takový pocit, že VŠECHNO zboží už je z Asie!

Bronzový

Po těch letech, co jsou trhovci tady, už mě to nezneklidňuje. Když chci tak k nim zajdu a něco málo levného nakoupím, ale chdyž chci solidní oblečení, nebo boty, tak nakupuji tam, kde vím, že to Asie není. Jednoduchá volba ne?
Ale jak je vidět, asi se jim u nás stále daří, když je jich tu pořád dost a dost. A kšefty jdou ....

Bronzový

Problém je v tom, že velké množství výrobců světových značek vyrábí Číně - levná pracovní síla, levnější a dostupnější suroviny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.