hanjimka

Taky u Vás v noci tak děsně foukalo?

Mě to probudilo v hnusných 6 hodin a ještě k tomu bylo vlastně 5.Tak jsem dost nas..

Odpovědi
Mili @

Já tak tvrdě spím, že když tu byla asi před půl rokem vichřice, která kácela stromy, vůbec jsem to nevěděla a ráno jsem koukala jako blázen…
A to jeden z těch stromů spadl asi deset metrů od mého okna do ložnice!
Takže jestli foukalo, vůbec o tom nevím…
😁

alexandra

No já taky nevím,že by foukalo,ale už s tím strašili před pár dny,bydlím v Ostravě.Jinde třeba foukalo.

hanulka11

U nás nefoukalo/kousek jižně od Prahy /byla velká mlha nyní svítí sluníčko