Avatar uživatele
redy

Taky si myslíte, že by se starým lidem měla prokázat větší čest?

Asi víte, že umřela Ljuba Skořepová, rozloučení s ní bylo dost nedůstojné.

Ty starý herci by si zasloužili větší úctu – nebo myslíte, že to je v pořádku?

Teď to říkali v TV.
Ale informovali i na seznam.cz

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, johana 56, Drap, briketka10, marci1 před 2669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ano. Přála si to. Mně se to taky nelíbilo.
Pěkná neúcta!
..........

Fotogalerie z Blesk Magazínu:
http://www.bles­k.cz/galerie/ce­lebrity-ceske-celebrity/603663/ne­dustojne-posledni-rozlouceni-s-lubou-skorepovou-93-rakev-lezela-na-chodbe?foto=18

Stejně tak jako se nepřišli rozloučit s
hercem Františkem Peterkou.
Jak všichni povídali, že ho mají rádi, a
nakonec nikdo nepřišel. Smutné.
Jen ti jeho přátelé z rodné vesnice.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Annabellee

Myslím si, že lidé bez rozdílu si zaslouží úctu a důstojné stáří, umírání i poslední rozloučení. Máme všichni stejnou hodnotu a všechny nás čeká smrt. Pokud jsou pro někoho staří, nemocní a chudí odpadem a společenskou přítěží, dostane to jednoho dne zpět i s úrokem. Bombastický pohřební ceremoniál už po smrti oceníme dost těžko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě a nejenom těm známým. Lubu Skořepovou jsem měla ráda a také se mi zdálo trochu podivné rozloučení v ND. Ale na jevišti údajně právě probíhala zkouška, jinak to prý nešlo. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ne každý umělec se dočká adekvátního ocenění. Hodně záleží i na jejich osobních postojích (tedy aspoň dnes). Mně ta herečka přišla absolutně jako nevýrazná z jakéhokoliv hlediska. Nedůstojné rozloučení určitě v pořádku není, ale já taky nepočítám s tím, že mě odvezou na lafetě děla.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já to vidím trochu odlišně. Ljuba byla něco jako čarodějnice nebo ták. Ona totiž byla asi normální. Všichni nejspíš byli po..raní strachy, a tak to s tou pietou vzali nějak zkratkovitě, bez rozmyslu. A rychle pryč!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

https://www.su­per.cz/475229-luba-skorepova-by-byla-dojata-ucti-ji-herci-kteri-odmitli-prijit-na-nedustojnou-pietu-v-narodnim-divadle.html

před 2667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

A zase 2× sákra :))

před 2667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

https://www.su­per.cz/475229-luba-skorepova-by-byla-dojata-ucti-ji-herci-kteri-odmitli-prijit-na-nedustojnou-pietu-v-narodnim-divadle.html

před 2667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Říkali, že bude mít další pohřeb v Náchodě, kam
ji odváželi po pohřbu v ND. Snad proběhne lépe.

před 2669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Briketko zítra jo?

před 2669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Není proč někam spěchat redy já si za bodíky přeci nic nekoupím :))

před 2669 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek