redy

Taky si myslíte, že by se starým lidem měla prokázat větší čest?

Asi víte, že umřela Ljuba Skořepová, rozloučení s ní bylo dost nedůstojné.

Ty starý herci by si zasloužili větší úctu – nebo myslíte, že to je v pořádku?

Teď to říkali v TV.
Ale informovali i na seznam.cz

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano. Přála si to. Mně se to taky nelíbilo.
Pěkná neúcta!

Fotogalerie z Blesk Magazínu:
http://www.bles­k.cz/galerie/ce­lebrity-ceske-celebrity/603663/ne­dustojne-posledni-rozlouceni-s-lubou-skorepovou-93-rakev-lezela-na-chodbe?foto=18

Stejně tak jako se nepřišli rozloučit s
hercem Františkem Peterkou.
Jak všichni povídali, že ho mají rádi, a
nakonec nikdo nepřišel. Smutné.
Jen ti jeho přátelé z rodné vesnice.

Další odpovědi
Annabellee

Myslím si, že lidé bez rozdílu si zaslouží úctu a důstojné stáří, umírání i poslední rozloučení. Máme všichni stejnou hodnotu a všechny nás čeká smrt. Pokud jsou pro někoho staří, nemocní a chudí odpadem a společenskou přítěží, dostane to jednoho dne zpět i s úrokem. Bombastický pohřební ceremoniál už po smrti oceníme dost těžko.

marci1

Samozřejmě a nejenom těm známým. Lubu Skořepovou jsem měla ráda a také se mi zdálo trochu podivné rozloučení v ND. Ale na jevišti údajně právě probíhala zkouška, jinak to prý nešlo. ☹

Kepler

Ne každý umělec se dočká adekvátního ocenění. Hodně záleží i na jejich osobních postojích (tedy aspoň dnes). Mně ta herečka přišla absolutně jako nevýrazná z jakéhokoliv hlediska. Nedůstojné rozloučení určitě v pořádku není, ale já taky nepočítám s tím, že mě odvezou na lafetě děla.

zjentek

Já to vidím trochu odlišně. Ljuba byla něco jako čarodějnice nebo ták. Ona totiž byla asi normální. Všichni nejspíš byli po..raní strachy, a tak to s tou pietou vzali nějak zkratkovitě, bez rozmyslu. A rychle pryč!

briketka10

https://www.su­per.cz/475229-luba-skorepova-by-byla-dojata-ucti-ji-herci-kteri-odmitli-prijit-na-nedustojnou-pietu-v-narodnim-divadle.html

briketka10

A zase 2× sákra :))

briketka10

https://www.su­per.cz/475229-luba-skorepova-by-byla-dojata-ucti-ji-herci-kteri-odmitli-prijit-na-nedustojnou-pietu-v-narodnim-divadle.html

briketka10

Říkali, že bude mít další pohřeb v Náchodě, kam
ji odváželi po pohřbu v ND. Snad proběhne lépe.

redy

Briketko zítra jo?

briketka10

Není proč někam spěchat redy já si za bodíky přeci nic nekoupím :))