dnb

Taky se vám objevila na kuželu VLC MP santovská čepička?

Dnes se mi zničeho nic objevila na kuželu VLC media player vánoční čepička (Santovská). Je to normální? Nebo tuhle akci udělali poprvé? A jak je to vůbec možné, když jsem si nestáhl žádnou aktualizaci? Nebo se to aktualizuje samo?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Díky za info, taky mám čepičku a mám z ní radost. Je to jako dárek od těch trpaslíčků, co pracují v počítači 🙂

Další odpovědi
anonym

No jo, taky – ´fťákovina´…
😉

  1. normální to, zjevně, je
  2. jestli to udělali poprvé nevím, nevšiml jsem si (spouštím VLC zřídka)
  3. akce ´čepička´ je spouštěna datumem (zkus si změnit systémové datum)
  4. aktualizace samo/ručně – tuto možnost nastavuješ při instalaci

Děda Louda

Taky. Hnus.

badisko

pozivam kmplayer old.. takze ne

anonym

Sůwa: A víš, že jak se z počítače ozývají takové ´kvíkavé´ zvuky, drhnou trpaslíkům kolečka na vozících, kterými vozí data?
😉

arygnoc

a oni na tie kolečka nečúrajú?

Sůwa

Bodejť by nedrhly, u mne se dost nadřou 🙂

briketka10

😁 😁