Taky máte své oblíbené chytlavé písničky?

Myslím tím písničku/y, které mají chtylavá slova nebo melodii a prostě si je prozpěvujete pro jejich melodii a jednoduchost… mě se líbí písnička Starships od Nicky Minaj a nebo chytlavá je Party shaker, cokoliv od crazy froga…Co vy? :)

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pisen-ktera-vam-zarucene-zvedne-naladu
je jich hódně a uvádím ti pár mých oblíbených a tady kolegů z odpovědí :))

Další odpovědi
strapanka

Mne hned napadla tato: Bahama, bahama mama… alebo: Ra-ra-rasputin…
Mali sme v sobotu retro disco 🙂
No aj nasich ci vasich je dost: Stuzkova, Tanecnice z Lucnice, Sestricka z Kramarov, Diridonda, Dlouha noc, Medvidek, Kdyz si bajecnou zenskou… Nesmejte sa, retrodisco urobilo svoje!!!
Ale hlavne, ze vsetky maju jedno spolocne – v kazdej situacii nam zlepsia naladu.