Gami.Pet

taky kdyz polikate, slysite jakoby tiche krupani ? strasne se pozoruji vic v dopl. ot.

Treba kdyz jsem byla mala vadilo my mrkani nebo mysleni a brecela jsem. No nevim od mala se pozoruji. Jednou mmi neco segrq rekla o duchach a ja se bala brecela jsem totiz citliva a uzkostna. No a tak sem Boha poprosila o ducha a hrala jsem si ukazala jsem tomu duchu byt predstavilo a pak sem brecela a byla nastvana ze ten duch neni a Boha prosila.. Njn byt clovekem je tezke, u nas je to lepsi ;) neresime to co vy..

Nejlepší odpověď
zjentek

jo, to křupání tam existuje a jde to přímo z uší. Že? Jinak, mi taky vadí myšlení ,) ..třeba popros boha o ducha hypochondra, ať se s tou vlastností lépe seznámíš. Jo a holko, boduj taky někdy ty odpovědi, ať je vidět, jestli jsi vůbec spokojená s informacema ,)

Další odpovědi
iceT

PolYkám,když už.Prosím tě,přestaň se pozorovat nebo z tebe vyroste hypochondr.I když těžko říct,jestli emzáci mohou býti hypochondry nebo jestli mají nějakého boha.

anonym

Gami.Pet, skonči už s těmi nesmyslnými dotazy, ano?
Odpovím ti na všechny najednou: potřebuješ, aby ti matka dala nějakou smysluplnou práci (například přerovnat špajzku, poutírat všechny prázdné sklenice, nebo přeskládat všechno ložní prádlo), potom nebudeš přemýšlet, jestli se ti chce na záchod, jestli tě někde píchne, nebo nad otázkami duchů a strachu z nich.
Ty tu nekladeš dotazy, jejichž zodpovězení pro tebe má mít jakoukoliv vypovídající hodnotu. Ty si tu chatuješ a hledáš únik před nudou. Jsme PORADNA, tak její úlohu nesnižuj svými prapodivnými příspěvky. Buď tak hodná.

pusinka50

Za co, panebože, za co???!!! Taková šílená stupidita…vrať se na pískoviště.:-(

M.

Buď už je na mě pozdě, nebo tvůj dodaz nedává smysl..

anonym

Potěš svoje okolí a udělej radost svému Bohu a zlepši si alespoň pravopis.

Děda Louda

I když už jsi větší, je vidět, že některé tvé dobré vlastnosti rostou s tebou, zejména to, že ti vadí myšlení. Víc už o sobě říkat nemusíš, vyplývá to zcela přesvědčivě z tvých dotazů.

sevos

Běž se léčit.

anonym

Pro mazaly ještě jedenkrát: Gami.Pet, skonči už s těmi nesmyslnými dotazy, ano?
Odpovím ti na všechny najednou: potřebuješ, aby ti matka dala nějakou smysluplnou práci (například přerovnat špajzku, poutírat všechny prázdné sklenice, nebo přeskládat všechno ložní prádlo), potom nebudeš přemýšlet, jestli se ti chce na záchod, jestli tě někde píchne, nebo nad otázkami duchů a strachu z nich.
Ty tu nekladeš dotazy, jejichž zodpovězení pro tebe má mít jakoukoliv vypovídající hodnotu. Ty si tu chatuješ a hledáš únik před nudou. Jsme PORADNA, tak její úlohu nesnižuj svými prapodivnými příspěvky. Buď tak hodná.

anonym

ocko, poněkolikáté se ti snažím dát nominaci, ale nedaří se! Snad se zadaří!

anonym

Bohemico, díky, ale s tím si nedělej starosti. Taky mi to občas u Tebe nejde buď dát palec nebo nominaci. Ačkoliv jsem na to admina upozorňovala, nevím dodnes, proč se to někdy stává. Důležité je, aby tazatelka začala nad otázkami přemýšlet a nevkládala sem už takové nesmysly.

pusinka50

Buď je zhulená nebo je blázen, ale proč to máme odnášet my? Tys to, očko, vystihla dobře, naložit jí nějakou práci a ona by neměla čas vymýšlet píč-viny!!! ☹ nějak poslední dobou mě tady úroveň dotazů začíná zmáhat, je ještě nějaký jiný server mimo poraďte.se???

anonym

Pusinko, nevzdávej to. Bude tady jenom to, co dovolíme, aby tu bylo. Pokud vzdáme boj s hloupostí a zlobou, tak zvítězí právě tohle.
Taky občas od nesmyslů, které sem pořád má někdo snahu tahat, utíkám. Práce je dobrý únik a já jí teď mám skoro víc, než stíhám. Myslím si, že u podobných dotazů, jako je tenhle, je to opravdu o nedostatku rozumné činnosti.
Když si vzpomenu na své dětství, kde jsme všichni měli hned odmala své povinnosti, tak je mi dnešní mládeže líto.
Vydrž, ty děti si většinou dají rozumně domluvit. Horší je to s některými exhibicionisty dospěláky.