Pokročilý

Taky jste člověk, který se hned pro něco nadchne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

spíš ne jsem člověk který nad vším přemýšlí,tak když mě něco nadchne zkouším si co nejvíc o tom zjistit a pak se rozhoduji,ale když vidím něco v obchodě a za rozumnou cenu tak to koupím i bez přemýšlení

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím, jestli rychle, ale nadchnout se dokážu. A obvykle se pak zase "vydchnu". Žádná fakt vášnivá záliba mi nevydrží dýl než dva, tři roky - asi je to u mě podobný jako se zamilováním. Popadne mě to, ukrutně to žeru a po pár letech se přežeru a buď mě to pustí úplně, nebo to přeroste do mírnějšího, ale dlouhodobého zájmu. Stejně to mám i s muzikou, něco mě extrémně chytí, drží mě to pár let a pak nastoupí něco jinýho. Takových věcí už u mě bylo... některé jsou fuč, jiné zůstaly - záhady, beatnici a hippies, hokej, a v poslední době letadla. Asi jsem nestálý stvoření, co musí mít pořád něco novýho...

Zlatý

Také se hlásím do klubu, nejsi náhodou Střelec??

Zlatý

Přesně to je můj případ,honem rychle se nadchnout a potom jsem si dost často drbal hlavu,ale s přibývajícím časem jsem přeci jenom už trochu rozvážnější,ale stejně mne to nadšení stálo dost !!!!!!!!!

Bronzový

To tedy ano. Vždycky vidím něco, co mě hrozně zaujme nebo se mi zalíbí a hned si usmyslím, že to také musím dělat nebo zkusit. Druhá věc ale je, jak dlouho u toho zůstanu. :-)

Bronzový

Samozřejmě ale o to hůř na tom je že si všechno dělám složitejší než musí být.

Pokročilý

Ne už ne jsem už ponaučená.

Naopak, staromilec který vidí namalované čerty na zdi a zjišťuji jestli to není na prd. Například mě ani kamarád nepřesvědčil abych výhodně koupil DVD přehrávač/rekorder. Ale tenhle web, to je jiná.

Zdroj: http://preskoc.cz/e9t

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.