zjentek

Také si rádi počtete v novinkách na Novinkách?

https://www.no­vinky.cz/poca­si/clanek/ces­ko-opet-cekaji-silne-bourky-s-privalovymi-desti-varovali-meteorologove-40366474#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=IFihlAGOygp-202107171446&­dop_id=40366474&sou­rce=hp&seq_no=7&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/rakousko-ceka-uder-bouri-a-prudke-lijaky-40366486#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=IFihlAGOygp-202107171446&­dop_id=40366486&sou­rce=hp&seq_no=3&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/lija­ky-ochromily-liberc-nektere-ulice-se-musely-uzavrit-40366488#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=IFihlAGOygp-202107171446&­dop_id=40366488&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/snimek-ktery-ohromi-obri-dira-po-lijacich-v-nemecku-se-porad-rozsiruje-a-bere-domy-40366443#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=IFihlAGOygp-202107171446&­dop_id=40366443&sou­rce=hp&seq_no=5&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Anebo máte raději životní přístup typu Klaus země je modrá a čtěte jen vybrané?

Odpovědi
Smack

Lepší je www.echo24.cz

Kepler

Tak jsem slyšel, že spousta lidí už shání dřevo na archu a všechny nafukovací čluny i lehátka v prodejnách se sportovními potřebami jsou vyprodané. V Novinkách čtu jen něco, takové ty kidy o celebritách v rubrice Super fakt nemusím. Neustále se tam píše, nějaká coura ukázala prdelku nebo přírodní pětky, tamté zase vykoukla bradavka, jiné zase kalhotky. Se divím, že se baby vůči takovému sexismu neohradili. Jinde by novináři dostali do řepy, nebo jim vyhodili do vzduchu nakladatelství. Že si Karlos Vémola skřípl lulánka do zipu u kalhot, o tom ani slovo!

Rokio

Rád čtu zprávy, ale ne bulvár.

quentos

Čím dál míň, protože se vždycky akorát vytočím – ani ne tak nad obsahem, jako spíš nad formou. Tamější pisálci nejsou schopni napsat článek bez chyby, a když na to v diskuzi upozorníte, nejenže si to neopraví, ale ještě vás zablokují. Sekají leckdy chyby, za něž by se styděl žák ZŠ.

cochee

Bohužel ano. Bohužel proto, že mě to pak .e.e, že jsem zas zabil čas takovýma blbostma. Na tvé odkazy jsem se ani nedíval.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.