Zlatý

Také se nemůžete rozloučit s některými kousky z vašeho šatníku?A s kterými?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Mám schované svoje dětské oblečení, třeba dupačky. Dnes už moc věcí nenechávám, ale mám jedno starý pyžamo a toho se nemůžu zbavit.. :D

Další odpovědi:

Stříbrný

Jojo, ale už to není tak hrozný jako třeba před 2-5 lety =), kdy jsem schovavala každou kravinu =D Čím jsem starší, tím více starých věcí vyhazuju. Dřív jsem si řikala, že se mi to jednou bude hodit, ale teď velký kulový =D

Zlatý

Moje "prokletí",jsou saka.Mám rád hodně kapes,a fajn se nosí.Takže,když už ho nemůžu nosit "mezi lidi",donosím ho ještě v dílně.Takže sousedi,vidí cvoka v saku,jak hobluje prkýnka,prostě,vyrábí,u kamaráda v truhlárně,třeba, štafle.Ale,je pravda,že už si zvykli. :))

Zlatý

Říká se, že člověk by měl pravidelně probírat šatník, a co neměl na sobě dvě sezóny, vyřadit.
Myslím, že to není můj problém, většinou střídám a nosím všechno, dokud to není až moc ošuntělé, a o vyhození rozhodne manželka - můj exteriérový poradce :))

Z období manažerské oblekové kariéry mám cca 80 košil a na 50 kravat. protože jsou zachovalé, nějak nenacházím motivaci je vyhodit. Ještě se nabízí varianta každý den je střídat a díky tomu prát např. po měsíci.
Navíc, oproti zdepřítomným dámám jsem setrvale štíhlý, takže na maturiťák dcer jsem ještě oblékl svatební kvádro.
Ale asi je časem věnuji na nějaké dobročinné účely.

Bronzový

Já si schovávám skoro všechno a občas si něco na sebe něco, 10 let i více vezmu. Mám doma snad třicatery džíny a nejméně 50 triček.

Nemůžu se rozloučit téměř s žádnou věcí,ale slova,že snad jednou třeba zhubnu...ty jsem si zakázala!Nemám místo,takže je čas udělat pá,pá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.