jirka F

Také o vás lidi občas mluví, jako že jste divný? A v čem jste divný?

Já jsem například divný v tom, že jsem nikdy neměl holku, vždy šlo jen o kamarádství. A také o mně říkají, že z toho důvodu jsem divný.

Odpovědi
_Bůh_

Neříkají

Že jsi neměl holku neznamená, že jsi divný

Nemůžeš si názory lidí brát toliko k srdci, většina lidí netuší, co se s nimi děje

hapiky

Paradoxem je, že právě divní lidé si myslí, že ti druzí jsou divní.

led

Každý, kto sa odchyľuje od priemeru, sa priemernému zdá divný.

Napríklad všetci nastupujú do MHD širšími dverami, ale vy nastupujete tým úzkymi vpredu. No povedzte, nie ste vy nejako divný?

Rokio

Nejen, že mluví, ale dokonce slyším, jak mi asi každý desátý nadává do retardů. Není to ale halucinace, protože to slyším, když jsem u nějaké skupiny lidí. Není to ale ani iluze, jelikož si to zpětně uvědomuji. Správný lékařský termín je pseudoiluze.

jirka F

Tak to je smutný Rokio.😐