Avatar uživatele
jirka F

Také míváte někdy stav, kdy slyšíte, jak vás někdo volá, a přitom to není pravda?

Já to mám teď asi 2 měsíce. Myslíte si, že mám psychózu? K psychiatrovi jdu až za měsíc.

Zajímavá 0 před 1283 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Volání sice neslyším, ale občas mě v noci vzbudí domovní zvonek v předsíni. Buď je to součástí snu, nebo mám halucinace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

To bude Chocholoušek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Občas slyším volání: Pojď chcát! Já mu odpovím, že jsem už byl, a znovu hlas: Tak pojď srát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nemívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No když jsem na počítači, sleduji film a mám sluchátka – jako Otík ve Vesničko má středisková a občas mě volá manželka, něco mi říká, což neslyším, a pak říká něco jinému, a to slyším a myslím si, že mne volá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já zase mívám pseudoiluze, a to pouze někdy. Mám je občas ráno v podobě zvonění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano, někdy zřetelně slyším volat mé jméno. Většinou se tak děje ve fázi, kdy ještě přímo nespím, ale už je to tak tak. To volání mě pak znovu probere a já jsem nucen přemýšlet, kdo to volal. Přestože volá často, nikdy nepřijdu na to, kdo. A tak to nechám plavat a říkám si – odhalím jej při dalším volání. Je to fajn hra. Je to podobné jako s kruhy v obilí – je jich mnoho a pokaždé, když vidíme nové, nutí nás to přemýšlet, kdo je udělal. Nakonec na to nepřijdeme a necháme to plavat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

jirka F: Ano, jsou to s nejvyšší pravděpodobností psychotické projevy.

před 1283 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek