Také máte Stroj času?

Pokud ano - kam, a do jaké doby nejčastěji "zabrousíte"?
Proč?
Jestli to není tajné.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Řekla bych, že mým strojem času jsou vzpomínky, proto zůstávám ve 20. století. Některé skutečnosti bych si přála prožít znova, jiné skutečnosti se neměly stát.

Ale kdybych do některého stroje mohla nasednout, tak bych chtěla poznat svět plný radostí, ideálů, splněných přání, lásky, život s blízkými lidmi, s minimem starostí...

Ale takový ideální svět neexistuje ...

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych se podíval do neděle, abych věděl jaký táhli čísla ve sportce :D

Zlatý

Nemam,ale obcas by se hodil.
Koukla bych se do stredoveku,a na dvur Ludvika XIV,jestli to byl on,co se tam odehravala Angelika a Tri musketyri.

Bronzový

Taky nemám,ale teď jsem se nad otázkami vrátila do doby na střední a je mi moc hezky....

Zlatý

Stroj času měla dcera letos na skautském táboře. Měli táborovou hru "Cestování časem", vždycky mají hry moc hezky připravené, kolikrát si říkám, kam vedoucí na ty nápady chodí?

A já jsem, při troše fantazie, opravdu už strojem času cestovala, opravdu jsem si tak připadala, když jsme cestovali po Mongolsku v místech, kde dodnes žijí pastevci téměř jako před staletími. Člověk má pocit, že není jen tisíce km od domova, ale i několik set let.
Od té doby se o tuto zemi zajímám, takže strojem času jsou určitě knihy. Třeba taková Tajná kronika Mongolů, to je hezký výlet do Čingischánovy doby.

Zlatý

Můj stroj času jsou hudební alba.Každé album pro mne představuje určeté moje životní období.

Pokročilý

Můj stroj času jsou hodinky.Když se opozdí
vždycky zmeškám vlak.BIGFOOT

Stříbrný

Vrátcím se do bestarostného dětství na nádherné prázdniny které nám rodiče dokázali vytvořit. Já jsem už pro své děti tohle nedokázal. 2 mněsíce na samotě na statku v jižních Čechách u Nežárky.Tátovy borůvkové koláče, když jsme nechtěli jít domů na oběd donesl je na kámen až do řeky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.