Filip84

Také máte neutuchající potřebu montovat se lidem do života, i když se vás o to neprosí?

Navedl mne na to Macek, ale takoví lidé jsou, byli a budou, nejen tady: holka chce poradit, jak přemluvit matku, aby se mohla nechat ostříhat, Macek jí napíše, že se nemá nechat stříhat, že bude vypadat, jako čarodějnice. Přitom se ho nikdo na názor, jak dlouhé má mít ta holka vlasy, neptal.

Určitě máte podobné lidi ve svém okolí: do všeho musejí kafrat, i když se jich nikdo neptá, a pokud jsou mužského pohlaví, tak se jejich potřeba, velice často, zesílí po přihnutí si z flašky lahve. A, ano, velice často jsou to ti s fialovým okem.

Máte také takovou potřebu? A znáte podobné lidi ve svém okolí? Pokud ano, jak s nimi jednáte?

Víte o tom, že nevyžádané rady nikoho nezajímají?

https://psych­ologie.cz/porad­na/pletu-se-lidem-do-zivota/
https://www.pro­zeny.cz/clanek/ro­dina-rodinne-vztahy-dobra-rada-nad-zlato-83767

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ne, nemontuju se lidem do života, ale znám někoho, kdo to dělá.

Má matka se mi neustále pořád montovala do života. Takový psychopatický tyran. A ředitel zeměkoule. Nesu si následky její výchovy dodnes. Nikdy mi nedala pusu, nepoděkovala za odvedenou práci, nepochválila. Zničila i mého otce. Proto já dnes synovi za vše, co pro mě udělá vždy moc poděkuji. Říkám mu, že ho mám ráda a říkám to i svým vnoučkům, objímám je a líbám.

Další odpovědi
df

Ne, nemontuju se lidem do života, ale znám někoho, kdo to dělá.

Můj starý otec mi říkal „dělej si co chceš, ale nejlepši bude, když to uděláš tak, jak ti to říkám ja“. Myslel si, že ví všechno nejlíp a každému musí jeho rady prrospívat

Rocker

Ne, nemontuju se lidem do života, ale znám někoho, kdo to dělá.

Nemám potřebu se někomu do něčeho montovat.
Máme ale v praci kolegyni,která to dělá a nikdo jí nemá rad.

cappuccino

Ne, nemontuju se lidem do života, ale znám někoho, kdo to dělá.

Znam hodne takovych lidi, hlavne zen. Nejhorsi je, kdyz vyfasujete takovou tchyni:)

elkon

Jiná odpověď.

Nemontuji se lidem do života. Pokud mě někdo požádá o radu, poradím, znám-li odpověď. Případně pomohu, je-li potřeba ohledně mé původní profese, nebo něčím z životních zkušeností.

paul1

Ne, nemontuju se lidem do života.

Pokušení mám, ale snažím se odolávat.

Rokio

Jiná odpověď.

Na OA jsem pronásledoval spolužáka, který měl přezdívku George a byl to wrestlingový šampión. Dělal jsem si z něj legraci, psal jsem o něm prózu, občas i poezii, vytvořil jsem o něm prezentaci přes PowerPoint, a dokonce jsem o něm napsal knihu.

On mě za to asi dvacetkrát zmlátil a prudil jsem i přesto dál.

iceT

Ne, nemontuju se lidem do života.

aliendrone

Ne, nemontuju se lidem do života, ale znám někoho, kdo to dělá.

Jasně! Nemám nic lepšího na práci, než tohle. 🙂

Twl, sotva stačím umravňovat hajzly, kteří strkají rypáky do mých věcí. Ať se vrtnu kamkoliv, tak snad VŠUDE mají hnízdo hned za rohem a množí se nějakým průmyslovým způsobem, hromadnou výrobou nebo co. A prý „jestli znám někoho takového“… 😕

Mravenec

Ne, nemontuju se lidem do života, ale znám někoho, kdo to dělá.

Po dnešku, kdy Macek doporučil patnáctileté dívence, aby vydělávala proto, aby přispívala na církev , musím konstatovat, že znám. A nejde jen o něj, i v osobním životě takové lidi znám.

Filip84

Mravenec: Montér Standa Macek Učitel Pomatenec je troll, prostě další klon našeho „starého známého“ – blba národného aka Říhy Mirka, MUDr. Pizdové, Sufražetky, multipohlavního puboše Žoliky, etc. etc. etc.

Není možné, aby XX uživatelů mělo prakticky shodnou osobnostní profilaci. Prostě: není!

Mravenec

Taky si myslím.

Filip84

aliendrone: Klid, já jsem Ti tam ty „agenty“ nenasadil! 😅

Standa Macík

Já nevím, co je na tom špatného, já jsem jenom dotyčné slečně chtěl poradit, myslel jsem to dobře, ale respektuji Vás názor. To Vy jste si na mě zasedl, protože jste patologický odpůrce křesťanství, navíc ani neumíte napsat mé jméno, já jsem příjmením Macík, ne Macek. Děkuji za správné psaní jména.

Filip84

**Macek **= přezdívka. Jistěže nechápeš, to nemusíš psát, to je mi naprosto jasné, poněvadž to, že je někdo idiot, vidí každý, krom toho, koho se to exaktně týká.

[J]á jsem jenom dotyčné slečně chtěl poradit.“ Nechtěl, nelži, chtěl jsi propagovat pseudostředověkou pseudokřesťanskou morálku. Slečna se neprosila o radu, má-li si zkrátit vlasy, či-li nic. Neprosila, slečna je rozhodnuta. To je na tom špatného.

"[M]yslel jsem to dobře."Jistě, cesta do pekel je dlážděna nejlepšími úmysly. Nejhorší lidé jsou ti, co to myslí dobře, Hitler to také myslel dobře.

Standa Macík

Uráží mě, že mě srovnáváte s Hitlerem, to může udělat opravdu jen hlupák. Já se lidem snažím pomáhat s čistými úmysly, zatímco Hitler je neměl čisté, to byl zlořád. Já přispívám na charitu, přispíval Hitler na charitu? Doufám, že mě už neebudete s Hitlerem Srovnávat. Děkuji.

Filip84

montér Standa Macek Učitel Pomatenec: Šli dva medvědi, jeden hnědý, druhý doprava. Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka. Toto je kružítko, ale nemám žádnou kočku. Soused Sodovka skladoval ve stodole nejen kajak a kousek lana. Lenka dodala do skladu nejen prospekty na kajaky. Jemný Jeník jelena zjemní. Lesní laň líná v Libni. Pan Los koupil los.

Taky umím generovat náhodné věty bez ladu a sladu, nic na tom není! 😂😂😂😂😂

Standa Macík

Vidím, že Vy mě neberete vůbec vážně, to je mi líto. Já se k Vám chovám slušně, a Vy si ze mě celou dobu jenom stílíte, navíc mě někde nazýváte trollem, to mě uráží ještě více. Ale jak vidím, tak jediný nevychovaný uživatel na tomto webu jste Vy, ostatní jsou slušní. Tímto jsem s Vámi skončil.

Filip84

montér Standa Macek Učitel Pomatenec: Nemůžeš se mnou skončit, protože já jsem s tebou ani nezačal, trolle! 😂😂😂🤣

Filip84

Rokio I. Kauflandský: Stalking a jiné Tvé koníčky nejsou meritem tohoto dotazu. Meritem tohoto dotazu je poskytování nevyžádaných rad, konec konců, v popisu otázky je na příkladu vysvětleno, o co se jedná.

Proto je Tvá odpověď off topic.

Standa Macík

Proč Rokiovi říkáte Rokio I. Kauflandský, on se tak tady nejmenuje, nebo si tak tady sám nechává říkat? Toho jsem si ale nevšiml. Trochu mi to přijde, jako byste si z něho dělal legraci, a to není hezké. Myslím, že bychom se tady měli k sobě chovat slušně.

Filip84

Macek: Ale to je věc mezi mnou a Rokiem I. Kauflandským, chápeš to? Zase se montuješ do druhých lidí? Není to tvoje věc, rozumíš tomu?

Filip84

df: To je klasický úvod Radilů Radilovičů Radilovů: „Však si dělej co chceš, já jenom, abys věděl.“ Nebo: „*Dělej si, jak chceš, ale nejlepší bude, když *…“