Bronzový

Také máte neodbytný pocit, že Merkelová a další evropští politici jsou placení z Rijádu?

Jinak si jejich snahy o islamizaci Evropy vysvětlit nedovedu.

Odpovědi:

Podle mne dělá to nejlepší, co může. Nabere pro Německo schopné a prověřené lidi a ostatní podle kvót pošle do zbytku Evropy. Tolik ve zkratce její plán. CO je na tom (pro Německo) špatného?

Zlatý

Má čiastočne pravdu. Nabrať lacné pracovné sily na menej platené nezaujímavé práce, ktoré nechcú robiť Nemci a získať kvalifikované odborné sily je dobrá politika. Problém je, že jej informátori nepočítali s takým množstvom imigrantov. V tomto zlyhali zjavne aj tajné služby európskych štátov.
Dodatok:
Môj názor je, že Merkelová je pragmatická politička so zameraním na praktický užitok a úspech, niekedy bez ohľadu na iných. Vo svojom názore vychádzala z jej dostupných informácií, ktoré ale zjavne neboli dostatočné.

PS. snáď mi annas prepáči dodatok až po jej hodnotení.

Zlatý

Nemám takový pocit. Já mam pocit, ze to všechno udělala z vlastní dobré vůle. A myslím si to proto, protože znám osobně lidi, kteří, kdyby měli tu moc rozhodovat, udělají to samé.
Ted to asi vypadá, ze s tím vším souhlasim, ale ne. Nelíbí se mi to.
Jen jsem odpověděla na otázku. Chcete slyšet jen, co si myslím. Nemyslím, ze Merkelovou někdo nutí, platí ji nebo ze chce levnou pracovní sílu. Já myslím, ze chce proste pomoct lidem utikajicim před válkou, ale trochu to nezvládá.
Pro někoho je hrdinka. Já myslím, ze je kráva. Sorry...

Bronzový

nemám takový pocit. O nějaké "snaze o islamizaci Evropy" může být těžko řeč.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Ahmed Nakadi: ale děláš si kozy, žejo? Že to myslíš v legraci?

anonym

Proč?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.