Zlatý

Také máte někdy DEN?

nic se vám nedáří, čeho se chytíte, buď kope nebo se rozbije, mluvit radši ne, nebo co slovo, to perla a podobně?

-iv-: já vím, vy jste ho měla včera.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Samozřejmě, to se občas stává každému z nás.
A nepochybně jsme nebyli sami, když už dávno naši předkové na to zavedli úsloví "Den blbec", "Vstát z postele levou nohou" a nespočet dalších, a´la již staří římané...

Další odpovědi:

Zlatý

jj mám a kolikrát ve škole jak mě to nemyslelo byla se mnou taková prča ,že se mě smály další dva dny.

Zlatý

Jo bývá,já tomu říkám den blbec.Občas se to přihodí a stojí to někdy za to.

Zlatý

No jéje,oznámím,že odcházím do trucovny,malá dílna,kde mám rozebraných pár přístrojů,tam dělám,že dělám.Většinou to končí tím,že se mi povede něco opravit,a vím,že den blbec skončil.

Zlatý

To má jistě každý, to je pak lepší někam zalézt a prožít ho v ústraní...pokud to jde.
Bohužel ne pokaždý to jde.
Doplňuji:
já tomu říkám DEN "D"

Vcera .. dnes ... zitra .... ja vyvadim kazdy den snad neco. Jen tady se to provalilo az vcera !!
P.S. Bezne posilam moje faktury na provizi konkurencnim firmam ! To znamena , ze oni by spolu mohly klidne spolupracovat , aniz by nekomu provizi platili !! :-))
Ja to pak resim tak , ze jedu i nekolik stovek kilometru , zacnu tam rozhazovat rukama , klepat si na celo jakej jsem debil ... 3 krat tam prasknu sebou o zem ( jako ze kolabuji ) , no ... a ve vysledku si myslim , ze me tu provizi stejne posilaji jen ze soucitu. :-) -iv-

Zlatý

I já mám někdy svůj den,ale fernet nepiju.;-)

Zlatý

Taky a asi i dost často

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.