metro

Také máte kamaráda nebo kamarádku, který/která se přestěhoval(a)?

Nejlepší odpověď
anonym

Takového kamaráda či kamarádku má snad každý, kdo je ´dostatečně´starý…
😉
Je v pořádku, že lidé žijí vlastní život a nevážou se celoživotně na jedno místo a několik lidí v něm žijících, ne? – poznávají nová místa, nové lidi, uzavírají nová přátelství… Ale s těmi ´starými´ se nemusí loučit – mohou se navštěvovat, mohou komunikovat na ´dálku´. Dobrá a skutečná přátelství vydrží.
😉

Další odpovědi
marci1

Mám a velmi se mi stýská. Vzhledem k současným technickým vymoženostem ale můžeme být díky mobilu a Skypu „na drátě“ a super, že se můžeme i vidět. Nedá se nic dělat, člověk si musí zvyknout. 🙂

veruberu

mám a je to dost těžké… odstěhovala jsem se já, cca před měsícem a i když se nvštěvujeme – viděly jsem se cca 2×, není to ono:-(

Emefej

Mám, v životě to tak občas bývá.