Avatar uživatele
Anette

Máte někoho,komu se můžete opravdu se vším svěřit a kdo vás ještě nepodrazil?

Ahoj,zdá se mi to,nebo v dnešní době jsou všichni svině? I kamarádky,prostě každej..nebo se „jen“ pohybuji mezi špatnými lidmi? Každej akorát hledí na to,aby se on měl nejlíp a aby jemu všechno vycházelo..a aby ostatní dejme tomu „měli smůlu“. Nemám nikoho komu bych se mohla svěřit a hrozně mě to štve,kdo někoho takového máte (nejlepší kamarádku/kama­ráda,bratra/ses­tru,přítele/pří­telkyni,…) opravdu si jich važte,je to jedno z největších vítězství v životě a já vám opravdu závidím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, pusinka50, hanny 2, Damiana, briketka10, anonym před 4070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

mám ségru dvojče i když se někdy dost pohádáme,
řekneme si všechno, protože jsme jenom dvě a jediná
rodina držíme při sobě, jinak by to nešlo ..
pak mám jednu kamarádku, kterou jsem si našla přes
net, když jsem neměla chodit s kým tancovat můžeš
to taky zkusit, no a tlustýho kocoura Ufíka tomu řeknu
všechno on mi stejně rozumí jen, když se otevře lednice :)

škoda jen, že už nemám rodiče..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
samicek333

Já mám nejlepšího kamaráda a kamarádku, kterým věřím. Kamarád zná hodně mých tajemství a nikdy mě nepodrazil, to samé i ta kamarádka. Můžu se jim svěřit a oni mně taky. Pak mám ještě sestru, které věřím úplně stejně jako těm dvoum. Myslím, že bych měla být spokojená, i když pár takových sviní, o kterých jste se zmínila, taky znám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Ano, i když se nerada svěřuji :)
Mám přítele, kamaráda a kamarádku. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Myslím, že asi ne. Ale i kdybych měl, tak bych se nikdy nesvěřil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Mám dvě kamarádky, o kterých si myslím, že jim můžu říct skoro všechno. A tady narážím na to „skoro“. Nikomu neříkám všechno. Už vůbec ne, jestli se to týká nějakého mého interního problému, za který se třeba stydím a který si chci napravit. Moje myšlenky navíc směřují cestou, že když se mé osobní štěstí bude zdát kamarádce přílišné, že ho negativním svým negativním myšlením může překazit. Aspoň se tak stalo naposled a já od té doby jsem se zařekla nic kamarádkám neříkat o případném mém dalším štěstí, lásce apod…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zajímavé odpovědi… Je přesně vidět, jak ten, který je ve své podstatě důveřivejší, dokáže být otevřenější a svým způsobem šťastnější… Negativa, plynoucí z přílišné nedůvěry mohou sice znamenat špatnou zkušenost (ale to bývá spíš špatný výběr osoby, které se svěřujeme) a následné ovlivnění „věcí příštích“…
Chápu jistou, logickou obezřetnost (neboť přílišná otevřenost bývá zaměňována či spojována s naivitou), ale jak sama píšeš – když si člověk potřebuje (a u každého ta chvíle nastane) popovídat, svěřit se a vyznat, je smutné, když nemá komu. Pak obvykle udělá chybu a „bere co je“… Nebo si „to“ nechá pro sebe a to je silně frustrující…
Po těch letech jsem si vytvořila hodně známých, pár kamarádů, ale i těsný okruh přátel – na ty se mohu spolehnout (jsou „prověřeni“:-). Pak je tu moje rodina, kde jsem si jistá. Manžel je můj rytíř, maminka je moje „třešnička“ na dortu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Anette, máš zvláštní názory. Zajímalo by mne kolik máš let. V mém životě byla řada kamarádek a kamarádů. Měla jsem si pokaždé s kým promluvit, komu se svěřit a s kým se poradit. I v nejtěžších chvílích jsem se mohla na kamarádky spolehnout. Překvapily mne, když po povodni jich bylo najednou v mém vyplaveném baráku osm. A to jsem je před tím ani všechny za kamarádky nebrala.
Přemýšlej trochu o tom, jak se Ty chováš ke kamarádkám. Jestli děláš všechno dobře a někde sama jako kamarádka neselháváš. Lidé nejsou ani jenom zlí, ani pouze dobří. Všichni jsou to lidé se svými dobrými i špatnými vlastnostmi. Jen pár jich za život budeš moci považovat za skutečné přátele, ale všechny je budeš muset přijmout takové, jací jsou a takové je budeš muset mít i ráda. Jinak budeš skutečně sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

pes není špatný. Vybírejte stejně jako u lidí- vzhled povaha. Tak třeba- dlouhosrstý ohař. Věrný posluchač.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano,mám tři takové kamarádky,věřím jim,nikdy mě nepodrazily a moc si jich za to vážím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rklomoz

Pokud se potřebuješ vyzpovídat, případně i poradit. Doporučuji! V jiném městě, ve slušné restauraci s dobře vypadajícím člověkem. Několikrát jsem to zkusil a jsem spokojený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
studium

Vždy jsem se vykecala raději ve vlaku,autobuse­.....Zcela neznámým lidem.Hodně jsem se zklamala a už nevěřím,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek