zjentek

tak už to prasklo- na zlomené srdce se může i zemřít. Může?

..a nemělo by se to v bývalým východním bloku, kde projev přirozenosti a upřímnosti je projevem slabosti, ještě alespoň několik desetiletí tajit?

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě, že se na „zlomené srdce“ může i zemřít. Měli jsme sousedy, super manžele 75 a 82 let. Pán 82 let zemřel a paní 75 let v ten samý den. ☹
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/328643-na-zlomene-srdce-se-muze-i-zemrit.html

Další odpovědi
petra15

Jak prasklo, ja jsem to prece jeste neprozradila…:-)
Tak odkud to chces vedet?

Hamon

Věřím, že je možné zemřít na zástavu srdce, probodnutí srdce, prostřelení srdce… Ale pokud by se zlomilo, muselo by být velice vysušené. A to už by byl člověk dávno „červama sežranej“.

Doplňuji:
Kdyby ti rádobyvědci dělali raději něco užitečnějšího, jako třeba vymyslet něco proti bolení zubů (abych vydržel do úterní návštěvy zubaře), to bych jim poděkoval. Ale to se to bádají p*čoviny, když to nemusí platit.

lota

Může!

zjentek

petra, to je zase něco jinýho ..ty myslíš rozkoš, ale u tý se srdce neláme, u tý praská vzteky z neukojenýho chtíče ..a já stejně nejsem prostitut :o:o:o

petra15

jen nekecej…za dve stovky si nechas nachcat do huby…(kdyz dama zrovna u sebe nema Urinettu…), moc dobre si to jeste pamatuji…:-)

zjentek

urinoterapie není špatná

zjentek

marci, to jsem čet, proto je jasný, že už to prasklo :o