Avatar uživatele
zjentek

tak už to prasklo- na zlomené srdce se může i zemřít. Může?

..a nemělo by se to v bývalým východním bloku, kde projev přirozenosti a upřímnosti je projevem slabosti, ještě alespoň několik desetiletí tajit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, BurTon, zzzzz, gagaga, marci1, petra15 před 3707 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že se na „zlomené srdce“ může i zemřít. Měli jsme sousedy, super manžele 75 a 82 let. Pán 82 let zemřel a paní 75 let v ten samý den. ☹
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/328643-na-zlomene-srdce-se-muze-i-zemrit.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Jak prasklo, ja jsem to prece jeste neprozradila…:-)
Tak odkud to chces vedet?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Věřím, že je možné zemřít na zástavu srdce, probodnutí srdce, prostřelení srdce… Ale pokud by se zlomilo, muselo by být velice vysušené. A to už by byl člověk dávno „červama sežranej“.

Doplňuji:
Kdyby ti rádobyvědci dělali raději něco užitečnějšího, jako třeba vymyslet něco proti bolení zubů (abych vydržel do úterní návštěvy zubaře), to bych jim poděkoval. Ale to se to bádají p*čoviny, když to nemusí platit.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Může!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

petra, to je zase něco jinýho ..ty myslíš rozkoš, ale u tý se srdce neláme, u tý praská vzteky z neukojenýho chtíče ..a já stejně nejsem prostitut :o:o:o

před 3707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

jen nekecej…za dve stovky si nechas nachcat do huby…(kdyz dama zrovna u sebe nema Urinettu…), moc dobre si to jeste pamatuji…:-)

před 3706 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

urinoterapie není špatná

před 3705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

marci, to jsem čet, proto je jasný, že už to prasklo :o

před 3707 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek