Miroslavst

Tak tato dopravní nehoda nemá chybu, že?

Chodec s cyklistou, chodec nadýchal. Co na to říkáte?
http://www.lan­skrounsko.cz/cs/zpra­vodaj/35-zpravodaj/1680-uchodcezjiste­nalkohol.html

Nejlepší odpověď
anonym

A měl chodec lékárničku?

Další odpovědi
vecernice

To je ale strašná nehoda-nedáme to na facebook?To tady v dědině by asi nadýchali všichni chodci.Divím se,že se to ještě nepozabíjelo…Možná kdyby všichni a to cyklisté i chodci nosili oranžové vesty,tak by se to nestávalo.

Mili @

Copak si člověk – chodec, nemůže už dát ani štamrpli???

hanulka11

Jo asi se oba potkali na nevhodném místě.

led

V takomto prípade by som odobrala chodecký preukaz 🙂

mosoj

I chodec je účastník silničního provozu. A opilý jak takový namá na pozemní komunikaci co dělat.