simonka

Tak něco jiného je převzít zboží a nezaplatit a něco jiného je nepřevzít a nezaplatit.

Jaký je v tom tedy rozdíl, když zboží převezme a nezaplatí, jak z ní mám vymoci dlužnou částku? Doklady o převzetí mám.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jedině soudní žalobou. Zřejmě na to hřeší že nebudete chtít platit soudní výlohy i když v případě že soudní při vyhrajete náklady jdou na ni, ale zaplatit první musí žalobce a advokáti nejsou žádní troškaři.

Další odpovědi
Drap

Pokud máte doklad o zaplacení, tak to lze vymáhat soudně