Tonda Káňa

Tak co, taky už máte jako zbytek světa jasno že Navalnyj byl zavražděn?

Mainstreamová média a všichni státnicí včeně sleepy Joa už říkají že byl zavražděn, ačkoliv nemají žádné důkazy. Rusové říkají že mu prasklo něco v těle či co, proč je hned odsuzovat ze lhaní? Až budete mít důkazy, tak suďte! On nevypadal na fotkách moc dobře, asi byl nemocný, takže bych se ani nedivil, kdyby zemřel na nějakou nemoc. Ale né, ďábelské Rusko je zase viník. Já nejsem proruský, jsem čech a vlastenec, ale je mi jasné, když si někdo zasedne na někoho. Jen co zemřel, už víme, kdo to byl. Tohle je velký problém, který se mi nelíbí. Svět je opět rozdělem železnou oponou na západ a východ. My jsme bohužel takové ty ku**ičky které jsou vždy na straně, která se jim nejlépe hodí. Nicméně historie Brusel a celé USA jednou odsoudí, na to vemte jed.

Jaký je váš názor?

Nejlepší odpověď
Filip84

Já ani nevím, kdo ten pán je, a ani v nejmenším mne to nezajímá, a ani v nejmenším mne nezajímá, byl-li zavražděn, povražděn, převražděn, navražděn, podvražděn, nebo cokoli jiného, či podobného. 🙄

Tvý starosti na mou hlavu! 🙄🙄🙃

Další odpovědi
Drap

Všem to bylo přece jasné už předem, náramně se to některým hodí. To, že byl zavažděn už říkali někteří před tím, aniž bylo potvrzeno, že je mrtvý.

Ametyst

Co my víme. Možná se budeme muset smířit s tím, že se pravdu nedozvíme vůbec. Investigativní žurnalistika dnes skomírá. Pokud byl Navalnyj zavřený za mřížemi, nepředstavoval logicky pro Putina žádné ohrožení.

Emefej

Prostě mu prasklo něco v těle. To se stává, Prigožinovi prasklo v těle prý 100 kostí.

elkon

Zabývám se smysluplnějšími věcmi, než je nějaká blbá politika. Stejně nemá žádný smysl se v tom babrat. Když to někoho baví, je to jeho věc. Ale lituji takové lidi, že neřeší své věci, ale zbytečnosti, které stejně neovlivní.

zjentek

Tomu se mně nechce věřit přece takové věci se nedělají kolega má názor normálně chytnul mrtvičku bo náhody se nedějí a já k tomu doplňuji určitě byl očkovaný na kovid.

Pepa25

Samozřejmě, že Navalnyj NEBYL zavražděn a „jen“ mu něco prasko v těle a také nepochybuju o tom, že ho řádně resuscitovali (i příslušníci vězenské služby FR jsou jen lidé a to poslední co chtějí, je mít problémy, že něco udělali špatně).
Na druhou stranu byl otráven (minimálně jednou, spektakulárně takříkajíc v přímém médií) a nevíme, kolik toho strávil na samotce v „přísném vězení“ někde za polárním kruhem. Co víš o působení novičoku na kardiovaskulární systém? Prd, takže vulgarity si strč za klobouk, jo?

paul1

Čas ukáže jak to vlastně bylo.

zjentek

Káňa souhlas s elkonem- kdyby se nebabral v cizích věcech a řešil své věci a ne zbytečnosti, čili se zabýval smysluplnějšími věcmi, podle mýho by tady ještě bejval živořil. Děkuju.