Avatar uživatele
anonym

Tak co s načatým večerem?

tady uz se taky vybourilo my statecni vylezli z pod perin a ted se nudime
Doplňuji:
no naposled kdyz jsem se o to pokousela zablokovala jsem pocitac,jsem jeste zacatecnik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, kvikal, aramah, PostApMan před 5045 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Mě napadlo, že by jsem si mohli dopisovat po ICQ, nebo Skype, ale ne každý tuto alternativu přijme. Jinak mě už nic nenapadá 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

jo ta bouřka mi přišla vhod. Konečně se dá dýchat a ten zvuk deště taky neni k zahození.

ICQ a Skype ? To mi připomíná velkou problematiku – díky FB(Facebook) naprosto vymizeli klasické chaty, lidi se dneska spolu už nebaví ani pomalu virtuálně (to občasné plácnutí pár slov na zeď na FB nepočítám jako rozhovor) – kam to jenom spějeme ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Já jdu spát.Dneska mě manžel vyvezl na grilování ke známým na chalupu a po téměř 3 týdnech se válení doma na gauči mě to opravdu zmohlo,nebo to bylo to pivo????:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já bych tak vyrazila někam třeba na taneček,ale není s kým a na víc musím být ještě v práci.Tak budu ještě mrkat sem a užiju si k tomu tu bouřku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Prave jsem uklidil schodecky a balkon – powerwash a griluji si veceri -kure,pak mozna vecer navsteva baru. Mj. ted je prave tu 5:30 PM.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek