marci1

Souhlasíte, aby děti ve škole dostávaly tablet místo učebnic?

http://zpravy­.idnes.cz/tablet-pro-prvnacky-zadarmo-a-na-druhem-stupni-znovu-sni-chladek-pxj-/domaci.aspx?c=A150415­_134634_domaci_kop

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Na jednu stranu, kdo zvednul aktovku pro prvňáka, tak ví, že je to pořádná váha:-(((

Na druhou stranu, je tablet zdravý na oči? Mě často z PC oči bolí.

Další odpovědi
gecco

Proč ne?
😉
Mně to přijde rozumné a logické

  • tablet lze pořídit v ceně jen mírně převyšující slušnou učebnici
  • omezí se hmotnost kabel školáčků
  • lze použít i místo sešitu

Já su pro…
😉

Maddala

Tablet do školy za vhodný považuji na zpestření učiva, umožní některé věci, které učebnice či papír ne… nicméně jen tablet místo učebnic – určitě NE.