Avatar uživatele
Terésis

Jak je to s tablety do základních škol?

na internetu jsem se dočetla že je nějaká šance zavést tablety do škol a příjde mi to jako dobrý nápad :) ale chápu že názory jsou různé a mě zajímají ty vaše!:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Tablety protí čemu? 😁
Ne dělám si srandu:-DD

Už je v některých školách používají, vše je o penězích, pokud má škole ředitele co peníze umí sehnat, tak mají vše, pokud je tam špatný ředitel, mají houby:-((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Myslíš něco jako škola hrou ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pralinka4

Ve škole,kde chodí kamarádka to už zavedeno je 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Nic proti tomu nemám, ale učitelé můžou učit dobře s tabletem i špatně s tabletem, a dobře bez tabletu i špatně bez tabletu. Myslím, že to není o tabletu, nebo netabletu, ale o celkovém přístupu a vztahu učitelů k dětem a způsobu výuky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ukazuje se, že nadměrné využívání PC a tabletů není pro nejmladší generaci přínosem. Tyto nevyzrálé osobnosti s nimi tráví až osm hodin denně, přičemž takto strávený čas nezvyšuje ani jejich znalosti ani schopnost samostatně formulovat myšlenky a tvořit si vlastní názor. Vede spíše k patologické závislosti na umělé inteligenci, celkové dušení degeneraci jakož i ke ztrátě fyzické zdatnosti. V odborných kruzích je zvažována i možnost omezování přístupu k podobným zařízením např. do určitého věku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek