Avatar uživatele
bolak

Ta jména v diskuzích na Novinky.cz si lze změnit, anebo tam lidé používají svá pravá jména?

Já že teď jsem tam zrovna viděl Dorota Máchalová, tak mě to udivilo… a nebo „Josef Speibel“, kteréžto příjmení dle kdejsme.cz ani neexistuje…

Rád bych se totiž stal také součástí té stoky, ale nevím, jestli Libor Kružítko bude moct pod svým duševním jménem publikovat…

sesednizkola: no vidíš, takže budu v dobrý společnosti…
Dochy: jako že přišla pošťačka s dopisem pro Vagína Dělohu, jak píše Lamalam, a předala ho majiteli bytu? To se mi nějak nezdá, stejně jako se mi nezdá, že by někdo z Novinek takovou adresu na dopis psal a nepřišlo by mu to jméno nijak divné…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, zjentek před 3008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

ad Lamalam: já tam jsem registrovaný, opravdu to bylo prostřednictvím dopisu do vlastních rukou, evidentně někteří lidé mají známé na poště 🙂 třeba paní Anna Purná 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Před pár lety tam publikoval soudruh Vagín Děloha, tak si udělej úsudek sám. Podle Novinek.cz se účty ověřují pomocí dopisu, ale tomu nikdo nevěří.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Kľudne môže publikovať aj Libor Kružítko z Odpovědí, ktorý vie, že Josef Speibel je známe meno v obuvníctve. Problém by bolo priezvisko ´bolak´, ktoré naozaj je veľmi zriedkavé, ale dá sa nájsť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Pouzivaji prave jmeno overene podle dopisu…uz nevim, jestli je doporuceny. Neregistruj se tam , pisou tam jen nejvetsi hlupaci :)))

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Novinky jsou seriózní server a uživatele ověřují dopisem. Jsou určeny těm, kteří umějí a chtějí diskutovat k věci, za svými stanovisky si stojí a nepotřebují se schovávat za internetovou anonymitu.

Pokud někdo věří, že Anežka Jezeďáková z Plzně existuje, tak jsou Novinky pro něj to správné místo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Registrace dopisem, ale určitě dopis nebyl (alespoň v dané době) do vlastních rukou. Buď obyč., nebo doporučený. A doporučený může vyzvednout kdokoli v bytě místo adresáta. Takže je (nebo alespoň bylo) možné použít smyšlené jméno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Taky jsem zaregistrovaný pod svým jménem.
Dáš se zaregistrovat, napíšeš své jméno a adresu.Na Tvé jméno domů Ti přijde dopis, kde je napsáno heslo, pod kterým se jde přihlásit na diskuze.
A pokud tam je nějaké zvláštní jméno, tak zkrátka to někdo nějak obešel.Všechno v této republice lze nějak obejít, jen poctiví lidé na to stále doplácejí.
Jak se říká, S POCTIVOSTÍ NEJDÁL DOJDEŠ, ale nikdy nezbohatneš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Ještě mě napadlo, že si to možná mohl někdo poslat na P.O.BOX, jestli je to možné..

před 3005 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

To právě ne, Seznam vyžadoval neanonymní adresu.

před 3004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Bolak: Myslíš že na Seznamu se někdo baví tím že nadepisuje obálky? Děla to všechno automat. Bylo zadáno jméno, vygeneruje se k němu kód, vytiskne se do dopisu a šoupne se to poště. Pokud člověk s daným uživ. jménem zadá správný kód, automat prohlásí uživatele za ověřeného.

A pokud je dopis poslán doporučeně, pošťačka jej může po ověření OP a podepsání lejstra předat komukoli v domácnosti (na adrese). Musel by být „do vlastních rukou“ aby pošťačka vyžadovala OP se správným jménem.

před 3008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rouzi

Jak píše cochee, dopis je doporučený. Vněm heslo, které zadáte na novinkách.

před 3008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek