bolak

Ta jména v diskuzích na Novinky.cz si lze změnit, anebo tam lidé používají svá pravá jména?

Já že teď jsem tam zrovna viděl Dorota Máchalová, tak mě to udivilo… a nebo „Josef Speibel“, kteréžto příjmení dle kdejsme.cz ani neexistuje…

Rád bych se totiž stal také součástí té stoky, ale nevím, jestli Libor Kružítko bude moct pod svým duševním jménem publikovat…

sesednizkola: no vidíš, takže budu v dobrý společnosti…
Dochy: jako že přišla pošťačka s dopisem pro Vagína Dělohu, jak píše Lamalam, a předala ho majiteli bytu? To se mi nějak nezdá, stejně jako se mi nezdá, že by někdo z Novinek takovou adresu na dopis psal a nepřišlo by mu to jméno nijak divné…

Nejlepší odpověď
cochee

ad Lamalam: já tam jsem registrovaný, opravdu to bylo prostřednictvím dopisu do vlastních rukou, evidentně někteří lidé mají známé na poště 🙂 třeba paní Anna Purná 😁

Další odpovědi
Lamalam

Před pár lety tam publikoval soudruh Vagín Děloha, tak si udělej úsudek sám. Podle Novinek.cz se účty ověřují pomocí dopisu, ale tomu nikdo nevěří.

led

Kľudne môže publikovať aj Libor Kružítko z Odpovědí, ktorý vie, že Josef Speibel je známe meno v obuvníctve. Problém by bolo priezvisko ´bolak´, ktoré naozaj je veľmi zriedkavé, ale dá sa nájsť.

sesednizkola

Pouzivaji prave jmeno overene podle dopisu…uz nevim, jestli je doporuceny. Neregistruj se tam , pisou tam jen nejvetsi hlupaci :)))

Klaproth

Novinky jsou seriózní server a uživatele ověřují dopisem. Jsou určeny těm, kteří umějí a chtějí diskutovat k věci, za svými stanovisky si stojí a nepotřebují se schovávat za internetovou anonymitu.

Pokud někdo věří, že Anežka Jezeďáková z Plzně existuje, tak jsou Novinky pro něj to správné místo.

Dochy

Registrace dopisem, ale určitě dopis nebyl (alespoň v dané době) do vlastních rukou. Buď obyč., nebo doporučený. A doporučený může vyzvednout kdokoli v bytě místo adresáta. Takže je (nebo alespoň bylo) možné použít smyšlené jméno.

anonym

Taky jsem zaregistrovaný pod svým jménem.
Dáš se zaregistrovat, napíšeš své jméno a adresu.Na Tvé jméno domů Ti přijde dopis, kde je napsáno heslo, pod kterým se jde přihlásit na diskuze.
A pokud tam je nějaké zvláštní jméno, tak zkrátka to někdo nějak obešel.Všechno v této republice lze nějak obejít, jen poctiví lidé na to stále doplácejí.
Jak se říká, S POCTIVOSTÍ NEJDÁL DOJDEŠ, ale nikdy nezbohatneš.

cochee

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

Ještě mě napadlo, že si to možná mohl někdo poslat na P.O.BOX, jestli je to možné..

cochee

To právě ne, Seznam vyžadoval neanonymní adresu.

Dochy

Bolak: Myslíš že na Seznamu se někdo baví tím že nadepisuje obálky? Děla to všechno automat. Bylo zadáno jméno, vygeneruje se k němu kód, vytiskne se do dopisu a šoupne se to poště. Pokud člověk s daným uživ. jménem zadá správný kód, automat prohlásí uživatele za ověřeného.

A pokud je dopis poslán doporučeně, pošťačka jej může po ověření OP a podepsání lejstra předat komukoli v domácnosti (na adrese). Musel by být „do vlastních rukou“ aby pošťačka vyžadovala OP se správným jménem.

rouzi

Jak píše cochee, dopis je doporučený. Vněm heslo, které zadáte na novinkách.