Pokročilý

T-mobile move - výměna baterie

Dobrý den, vlastním telefon T-mobile move už něco přes rok a nevím proč, když sem se chystala dát si mobil nabít, začal blbnout a vůbec nereágoval na připojení k počítači ani do zásuvky. Asi na milióntý pokus se mi ho podařilo nabít, ael dnes takové štěstí nemám. Při mém laitském "vzdělání" předpokládám,že mám něco s baterií a chtěla bych se zeptat, jestli mám jen koupit novou baterii a nebo dát mobil prostě na opravu. Po případě,kolik by to stálo. Na internetu jsem o tom nenašla ani slovo, budu vděčná za cokoliv! Předem děkuji, Anička

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mozna bude jen spatny kontakt ...vem vaticku do usi potri ji lihem a ocisti spoje..u baterie i v mobilu...ja bych si to zjistil lehce ale ty asi skousecku doma nemas ....no pak este pokud je nabita zjistis tak ze vytahnes baterii a prilozis naty plisky jazyk...pokud je nabita budes citit brneni...nechutne ale taky moznost ...no a pak mas treba spatnou nabijecku...taky moznost a to zjistis uplne stejne ...ma kolem5 voltu takze te to nekopne spis drive ucuknes...(neboli to je to neprijemne...

Další odpovědi:

Zlatý

Rozhodně nekupuj novou baterii, pokud nebudeš mít ověřené, že je vadná. Chyba může být kdekoli a bez měření nemá smysl o tom polemizovat. Jediné, co můžeš udělat je, ověřit si, jestli není někde zoxidovaný nebo ohnutý kontakt. Jinak doporučuju servis. O ceně nemám ponětí, musejí ji ale sdělit předem.

Zlatý

Uff, skoro 5V, to by byla síla.. baterky do mobilu mají zpravidla 3,7V...
Osobně bych to viděl na špatný kontakt - osobně bych to odnesl do servisu, mobil je opravdu malé zařízení a obávám se, že kdybyste ho rozebrala, tak nevím jeslti byste ho dala zpátky dokupy nebo s něčím nehla.

Budu opravdu upřímný - ono tohle je takový laciný asijský krám, prostě levný už od pohledu a tam bych nějakou delší výdrž jak rok/dva nečekal. Nevím jeslti by se s tím dalo něco udělat, asi to bude opravdu na nový mobil, samozřejmě budete-li chtít, konktaktujte mne přes vnitřní poštu a rád Vám poradím s výběrem mobilu (samozřejmě podle Vaších požadavků).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.