Zlatý

Svatební kytice....

Jaké květiny by jste si vybraly do takové kytice a jakou barvu, ppř. jakou jste měly??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Snacha mela fialove a bile frezie,moc se mi to libilo,krasne vonela,byla fakt krasne uvazana.V tom samem byly ozdobene dvere v takovy zkumavce s vodou,s fialovobilymi stuhami.

Další odpovědi:

Bronzový

Já jsem sice svobodná,ale mě se hrozně líbí květina kala.Nebo růže.Mám ráda žluté růže,růžové a žíhané.Nebo i kopretiny,zvonky a luční květy můžou také vypadat moc hezky.Dnes je tolik na výběr,že ani nevím co bych si nakonec vybrala..
Doplňuji:
Je zvláštní,že si většinou lidé myslí že kala je smuteční květina,moje mamka také.Jsou nádherné,a já jsem ještě kaly na smutečních věncích,ani na hřbitově neviděla.

Bronzový

Já měla bílé kaly s trochou zeleného a svázané bílými perličkami.Mám ráda jednoduchost a eleganci a to kala splňuje na 100%.

Bronzový

I mně se líbí kaly, které jsem měla a mezi nimi byly fialové orchidee. A kaly se mi líbí dodnes.

Zlatý

Já měla Beaes Kalu.

Pokročilý

já chtěla tulipány růžové. když jsem to v květinářství domlouvala, tak paní přikyvovala, zapisovala...neuvědomila si ale, že za 14 dní tulipány už nebudou. udělala mi růžové růže.bylo to taky hezké

Kdyz jsem se vdavala tak jsem mela svazek konvalinek.Nevim proc jsem si tenkrat rekla,konvalinka je pekna kvetinka,ale nosi jed.A vidis BEAS,takove to bylo jedovate manzelstvi.

Bronzový

Já jsem měla rudé stolisté růže. Do toho jsem měla takové ty bílé kvítečky a bílou obrubu s bílou mašlí. Na fotkách to vypadá moc krásně. Svatbu jsme měli celou v červenobílé verzi.

Zlatý

Kaly mě připadají pohřební. Mě se líbí bílé, popř, světlounce narůžovělé růžičky. Ne moc rozvité.
Ale hodně záleží na celkovém aranžování.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.