Šustí voda ?!

Doplňuji:
Jak tak koukám, že mimo beera , jste vložili nesprávnou odpověď, kterou vám dokonce potvrdili svými palečky někteří uživatelé. Ta voda musí určitě šustit, jinak by ji autor nedal do textu písničky skupiny Rangers : http://www.bom­ba.cz/video/ran­gers-a-ja-te-nechci-bezi-voda-bezi/

Nejlepší odpověď
beer

Ano, ve velkých vodovodních potrubích pohybující se voda i šustí. Je to zvláštní zvuk, který se šustění nejvíce přibližuje. V kotelně jsme tomu běžně tedy říkali šustění ))

Další odpovědi
anonym

Šustí papír. Voda šumí, ve velké řece nebo ve vodopádu hučí, potůček zurčí(voda se dere mezi kamínky). Při povodni voda temně hučí a vzdychá, když se zvedne, nebo potom naopak klesne. Zvuk, který stačí zažít jednou v životě a nezapomeneš ho. Málokdo má chuť zažít to znovu.

Rocker

V potůčku zurčí.Pamatuju si to z nějaký básničky:-)

badisko

susti papir..listi..a podobne veci a pokud si nekdo mysli ze susti voda tak mu ta voda nejspise kape na karbit..

Braník

to že šustí tam dali,aby jim to šlo do rýmu,jinak voda nešustí,
šplouchá,hučí,jen zmzlá voda dělá trochu víc kraválu

anonym

Tazatel si plete pojmy, jde o „básnickou licenci“, kde výraz neodpovídá realitě, viz odkaz:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/B%C3%A1sn­ick%C3%A1_licen­ce
(že by proto tak zbrkle uzamkl otázku, aby se nedemaskovala účelová manipulace?)

Děda Louda

Ocko, musíš být Milošovým voličem, protože je ti naprosto jasné, narozdíl od Karla, jak že to je s těmi lučinami a bory, dokonce iniciativně přidáváš i vodopády. Ale pozor! Za Miloše zpíval Dan.

Drap

Neni od tebe hezké, že označíš za špatné odpovědi i ty, kteří dávají odborní specialisté odpovídající jen na otázky kterým rozumí.Proto jsou nakonec také tak ceněni.

Drap

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Já vím, ale co je na mne hezkého ?