vaclav11

sused mi den a noc busi a dupe nad hlavou co stim mam delat nic nepomaha

ruseni nocniho klidu sousedem

Nejlepší odpověď
anonym

Pokaždé volej MP kvůli záznamu a pak se obrať na obecní úřad, přestupkovou komisi. V případě odmítnutí MP se obrať taky na obec – starostu, který je šéfem MP a stěžuj si na nečinnost MP.
Doplňuji:
Jednou jsem to vyřešil, hudba nahlas, vypnutím hlavního jističe bytu na chodbě. 2 dny jim trvalo než na to přišli, od té doby je klid. Štěkot psa rovnou u přestupkové a je klid, zvíře za to nemůže, ale majitel by si měl uvědomit pár věcí.

Další odpovědi
Hamon

Zavolat policii.
Doplňuji:
Ano, než policie dojede, může být klid, ale je možné

  • nahrát si to
  • požádat někoho (sousedy, návštěvu…) o svědectví.

Sám řeším něco podobného, soused si pouští hudbu tak, že neslyší, když na něj zvoním, ať to ztlumí. Momentálně jsem ve fázi oznámení k výtahu, kde ho požádám, ať se krotí (lístek na dveřích zafungoval cca na měsíc).

anonym

Vy nevíte? Jestl
Doplňuji:
i máte rádio, položte to na ústřední topení a zapněte to rádio ráno. Ono to funguje, věřte tomu.

elektrikář

Sousedovi koupit filcové bačkory. nebo pod strop namontovat zvukotěsnou izolaci.