Stýská se mi po dětství.

Mě se moc stáská po dětsví.
Když sem byla malá,tak se mám máma rozvedla s mým tátou.
Teďka chodí s jiným a už sme s ním asi 6 let.
Hrozně se mi po něm stýská.........co mám dělat,abych ten smutek zabouchla za dveře??Děkuji za odpovědi.....:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Mám podobný problém. Bud více s tátou, mluvte o příhodách když jsi byla malá, projdi si místa kde sis hrávala. Potom ti bude určitě smutno, tak se zkus vyplakat. Poté se z toho musíš otřepat a udělat za tím čáru. Léčba šokem. Hodně štěstí.

Další odpovědi:

Zlatý

Mě se taky někdy zasteskne. To, že si člověk obšas vzpomene, neni nic strašného.Nesmíš se ale tomu poddávat příliš často. Najdi si pořádného koníčka, který tě chytne a žij současný život na plno, a stesk ustoupí do pozadí.

Pokročilý

Já si vždycky říkám, že nemá cenu smutnit po něčem co bylo a už se nevrátí. Snažím se to brát ze světlé stránky - být šťastná, že jsem měla tak skvělé dětství, že jsem měla možnost prožít ho co nejlíp, a že v dobách, kdy jsem to nejvíc potřebovala ke svému vývoji, a kdy to prostě dítě celkově nejvíc potřebuje, byli moji rodiče oba pro mě, spolu a šťastní... Teď už jsem "velká", můj svět se mění, a s tím je spojená i rodina... Asi je to tak přirozené. Musíš jít dál, snažit se tvořit si nový, krásný svět, a snažit se nepotřebovat k tomu tolik rodiče. Hlavně ať se má každej z nich dobře, a to samé platí i u tebe. Takhle si to vždycky říkám já..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.