ivosek2

Stydíte se za našeho prezidenta?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nestydím.Nevolil jsem ho,ale ocenuji na něm že se dokáže postavit čelem k některým věcem o kterých ostatní politici raději mlčí nebo záměrně lžou a vystavují obyvatele ČR v nebezpečí.

Další odpovědi
anonym

Nestydím se, ale stydím se za ty, co se stydí!

dědapetr

Ne nestydím,především je to člověk.Není důležité jestli jsem ho volil,ale byl zvolen tak to respektují.Názor mohu mít na něj jakýkoliv, je to ale hlava státu a zasluhuje respekt pokud je toto demokratický stát.

Adula.57

Ne. Jak napsal Drap, prezident byl zvolen většinou obyvatel a v tom případě absolutně nechápu stálou prezidentovu kritiku. S většinou jeho výroků souhlasím.

briketka10

jen za jeho výroky měl by vážit svoje slova to ano :))

Drap

Ne. Jako národ jsme si ho zvolili. Pokud by mi tak moc vadil, tak bych se přestěhoval do nějaké jiné země.

setapouch

Vse bylo receno v desitkach odpovedi na tutez a podobne otazky.

anonym

Ano,a upřímně,já ta většína nebyl.
Je to ostuda celýho národa,
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=G5xR1EVfMOM

arygnoc

nie.
hovorí tak, že mu každý rozumie.

a o to ide.

;-Q

VeRe1983

Spíše se stydím za skutečnost, že patřím do národa, jehož podstatná část takového člověka zvolí do svého čela a ještě jej obhajuje. Já jsem si nikdy o našincích nedělal žádné iluze vzhledem k nulové prozíravosti zdejších voličů, ale tohle je poměrně depresivní. Většina spoluobčanů jsou ovečky, které se nechají utáhnout na vařené nudli v podobě několika populistických socialistických žvástů. Kdybych nebyl před lety tak neuvěřitelně pitomý a z jistých osobních důvodů nezanechal studia, kdybych něčím byl a něco dovedl, z této země prchám, protože s podobným voličským materiálem nevidím obrat k lepšímu. Spíše se obávám horšího, vizte 30% pro nejmenovaného oligarchu. Někteří lidé jsou vážně hloupí.

zelí

Ne, nestydím. Je to takový typický Čech. Ale někdy by měl lépe volit slova. A také si nemůže dovolit prezentovat svoje názory jako názory ČR, například v zahraničí. Zahraničí politiku určuje vláda.

Pepa25

ANO.

mosoj

Ne, stydím se za tebe.