Střílíte někdy od boku ?!

Nejlepší odpověď
quentos

jasně, a někdy i od zadku.

Další odpovědi
led

Jenom „V pravé poledne“, cizinče. Nalaď si své kolty, visí proklatě nízko.

pusinka50

Ne. Nestřílím o d boku, nedomnívám se, nedohaduji se a nesnažím se prezentovat jakousi „svou“ pravdu. Buď něco vím nebo nevím. Když nevím a nejsem si jistá, nepovídám to nahlas a pak si odpověď najdu většinou na internetu.

zjentek

no ti, co ti vládnou, aby jsi měl jasně určený směr, by to rozhodně dělat neměli
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/306404-nku-vnitro-pod-langerem-porizovalo-datove-schranky-za-miliardy-od-boku.html
podotýkám, že frustrace ze situací se matematicky násobí ,)

led

Dali ste to do kultúry, tak som vám odpovedala filmom

anonym

…kultura a společnost.

led

Môže byť.