hniz

Střilení v USA

Proč se střílí v USA mnohem více,než v jiných zemích…?CO si myslíte,jaká je příčina nebo co by se s tím mělo dělat ?
Nedávno jsem shlédl http://www.csfd­.cz/film/44726-bowling-for-columbine/
(doporučuju) ,tak by mě zajímalo,co si myslíte ..

Nejlepší odpověď
zjentek

byl jsem ve státech cca 6let. Po dvou letech jsem si ( jako cizinec žijící v usa) za hubičku nechal vystavit „zbrojní pas“ takové kategorie, že jsem si ve storu se zbraněmi mohl kupovat automaty a různé ostřelovací pušky. V tom krámu byl tak obsáhlý sortiment za tak odporně nízké ceny (v poměru k výdělku), že kdo to neviděl, nikdy mi nevěřil .)

Další odpovědi
huxa

tak už jen třeba skutečnost, že Američanů je stokrát více než Čechů? Také jsou u nich zbraně snadněji k dostání a je tam častější šikana-takže i výskyt labilnějších jedinců, kteří to umí vyřešit jen tak, že všechny postřílí a nakonec i sebe…