Zlatý

Štrajk Pražskej dopravy.

Počas pobytu v Prahe som sledovala aj dianie okolo pripravovaného štrajku pražskej dopravy. Bolo v tom tak veľa protichodných postojov ak na strane odborárov, aj vedenia dopravných podnikov, aj na strane samotných obyvateľov Prahy.
Otázka: prečo je vlastne ten štrajk? Prosím nie oficiálne blabla.
Doplňuji:
Ďakujem za odpovede, tá roztrieštenosť a neujasnenosť naďalej zotrváva. O tom, že to bude celoštátne, som ani nevedela
Čo človek, to iný názor.
Len dúfam, že aspoň v uvolnení prejazdu záchranným zložkam budú všetci jednotní nenásilní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdyby to bylo jen "pár blbů z odborů",bylo by to k smíchu.
Ale mě to tak trochu připomíná únor 48. Aby nebyl zase plnej Staromák a další hovado nehřímalo:"Právě jsem se vrátil z Hradu"!
Vždyť lidé jsou tak strašidelně lehce zmanipulovatelní,až z toho mrazí.
Ti štrébři z odborů jsou zcela jasně spřáhnutí s bolševikem.
Zkuste chvíli poslouchat,co,a jak ti hochštapleři vlastně říkají.
Vládu nebráním - není proč.
Ale zkuste si představit tu bilanci - téměř rozkradenej stát,zbytky "morálky" v hajzlu a u vesla bolševik,převlečenej za Sobotku,nebo Paroubka.

Další odpovědi:

Bronzový

Protože si lidi uvědomili, že tady vládne už 20 let úzká parta sprostých zlodějů a lhářů. Pohár přetekl a zaplaťpámbu odborářům, že se chopili iniciativy.

Ještě doplňuji, že nejde jen o stávku pražské MHD - zastaví se městská doprava i v dalších městech, celá železniční síť a snad se připojí i další odborové svazy.

Zlatý

Podle mne proto,že se pár blbům z vedení odborů,zachtělo rozhodovat o tom,co vláda může,a co ne.
Doplňuji:
Ad fcoop. Strašná představa,ale někdy mi,bohužel,přijde dost reálná.

Diskuze k otázce

Zlatý

Terryle

O to umožnění průjedzu záchranným složkám mám obavy :o/ nejde o to, že by odboráři blokovali zrovna je, ale když nepojede MHD, budou neuvěřitelně zarvaný města lidma, kteří budou muset sednout do aut a jet do práce a škol autem. A když máte v celým městě zácpu a není kam popojet, tak té záchrance neuhnete, ani kdybyste tisíckrát chtěla... :o( o čemž jaksi odboráři taktně mlčí.
Snad se pletu a nebude to tak strašný. Ale jsem fakt ráda, že si můžu dovolit ten den být doma... Je to bezohledný vůči ostatním. Pokud se má něco změnit, musí se stávka dělat jinak - ne z týdne na týden. Informovat co nejširší veřejnost s předstihem a vysvětlit jí, že by se měla zapojit taky a proč je to v jejím zájmu. Takhle se to stejně smete s tím, že to je především pištění nenabaštěných odborářů.

Zlatý

led

Tom004,
tento názor som počula od nespokojných cestujúcich a od podnikateľov. Akoby ste tam boli, máli rovnaké vyjadrenia...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.