FreddieR

Stomatolog mi nabídl, że mi udělá proceduru, kde dvojky budou v rovině s jedničkama. Je to prý nový trend. Co to je?

Zdravím, stomatolog mi nabídl proceduru popsanou v otázce. Nevím, jak se této proceduře říká, ale prý si to hodně lidí teď dělá. O co se jedná? Hledám to pod hesly jako „vyrovnaný chrup“, " rovný chrup", ale nic mi nevyskakuje. Pouze rovnátka.

Odpovědi
Drap

Jedná se o to, že budeš mít dvojky v jedné rovině s jedničkami, pokud se to zdaří.

ivzez

Je to deformace chrupu.

Jestli máte rozum, najdete si jiného zubaře, takového, který
Vám nebude kvůli vlastnímu prospěchu ničit zdraví.