Štítím se jíst z cizího talíře. Čím to je? Jak se tomu říká? Jsem divnej?

Dost mi to vadí, třeba mi vadí jíst z cizího talíře nebo i pít ze sklenice či flašky, dojídat po někom atd. Dokonce i po rodičích a blízkých, ale třeba po kamarádce, je mi to jedno :D nebo příležitostně občas ve škole po kámoších. Tak se chci zeptat, čím je to způsobeno, jak se tomu vlastně říká a jestli jsem divnej, nebo ne :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tomu se říká, že ještě nevíš, co je hlad. :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Já se neštitila kdysi jen po těch, kteří se mi nepříčili. A to byl jeden z deseti.

Ale postupem času, takové ty lesní pijavy v 15 letech, mě naučili pít po spoustě lidech a blok mi celkem zmizl.

Už normálně piji po těch, které znám.

Zlatý

Kup si vlastní talíř...
;-)

Zlatý

Nějak se tomu říkat bude, to určitě, ale nezlob se na mě, zas tak hrozný to nebude, když ti nevadí dojídat po kamarádech, neboť když mi něco vadí, tak mi to vadí naplno, a ne jen napůl.
Ale dát někomu jídlo na použitý talíř se zaschlýma zbytkama, tak to sorry, ale to je hnus, velebnosti, to bych si to nechala přesypat na čistý talíř, to zase jo.

Stříbrný

A to je u vás normální, jíst z cizího talíře a pít po někom z láhve? Bohužel tě musím nazvat prasátkem, ty čuníku...obrací se mi z tebe žaludek:D

Bronzový

takmer každý má nejakú abnormalitu/neurózu/fóbiu menšieho rozsahu

no a dojedať po frajerke....hehe.....no, to nebude také hrozné s vašim duševným zdravím.....

Zlatý

plne chápem vaše pocity výmeny telesných produktov.
považujem ich za príliš intímne a najmä osobné (napr. sex), aby som ich prevádzkoval s každým.

no a dojedať po niekom dokážu snaď iba matky po svojich deťoch.
inak proste fuj.

pokladfám vás za normálneho, dojedačov za čuňata.

;-)

Zlatý

To samé dělal můj nejstarší vnuk a důvod se nikdy nezjistil. Prostě měl nějaký blok!

Bronzový

Pokud jsem se někdy chovala jako "dojížďák", tak nikdy v bufetu, jídelně, na návštěvě apod... :D
Maximálně po dětech, když byly hodně malé.
Na jídlo mám vždy vlastní talíř.
V restauraci, jídelně, na návštěvě jím z jejich talířů (obvykle čistých, vlastní talíř s sebou nenosím :)) s vlastní porcí.
Nikde a po nikom nic nedojídám, necítím tu potřebu, mám svého dost
=> nemusím se tedy ničeho štítit :-)

Diskuze k otázce

Patricks

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 363 dny
Bronzový

Mc Merkurion

hele,Patricks,zamysli se nad tim jak neustále odpovídáš,dyť je to reklama,tam bude hledat celej den...

Pokročilý

arachis

Moc jsem se bavila,při čtení a vzpomněla si na školková léta,kdy jsme si půjčovali žvýkačky...A také mi blesklo hlavou,jak to budeš dělat s líbáním,ale v podstatě tě chápu,po někom to jde,po někom ani náhodou,nelámej si hlavu.

Paranormal

Agneta - Já bych to nedělal, ale občas mi mamka nandá nějaké jídlo na už použitý talíř a co mám dělat. Je mi blbý jí říkat že to prostě jíst nebudu tak to s odporem sním no. Je tam naschlé ještě staré jídlo a je to opravdu hrůza. Nebo se mě občas zeptají jestli něco nechci dojíst... Já nepiji ani ze své skleničky z které jsem pil den předtím takže ... :D

Stříbrný

Agneta

Tak to ano, takže to jsem ráda, že to vidíš takto...

Bronzový

Mc Merkurion

...no a taky by neškodilo,občas pomoct s nádobím,když se ti to nelíbí...

Bronzový

Mc Merkurion

nesmíš to s tou čistotou tak přehánět...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.