Jakoubekk12

Proč cítím štípaní v penisu?

Dobry den mam otázku když masturbuju a přiložím penis jako by k břichu tak mě začně moc štípat zezdola v tom svalu celej penis mě štípe ale jakmile ho dam dolu k nohám tak to neštípe poradte mi někdo prosím co stím

Nejlepší odpověď
Kelt

Mění se napětí PC svalu. Pokud dokážeš přerušit močení, používáš tento sval – svěrač. O jeho síle se přesvědčíš tak, že stažením zvedneš na ztopořeném penisu kapesník. A ten pocit štípání, by měl být patrný po celé délce páteře až do hlavy. Někdy to štípání může mít podobu impulzů elektrického proudu. Taoismus doporučuje jednou rukou uchopit penis i varlata, druhou rukou provádět kruhy v oblasti podbřišku- tuším, že 80 jedním a pak druhým směrem. A samozřejmě navštiv lékaře, pokud to uznáš za vhodné

Další odpovědi
anonym

Ty masturbuješ?