Pokročilý

Štěstí ....je jen muška zlatá.....co je ale pro vás štěstím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pro mne je štěstí, když se vzbudím a zjistím, že ještě žiji a tělo drží pohromadě, že se ráno mohu pozdravit se svoji manželkou, že opět uslyším smích našich vnoučat a mohu se přivítat s jejich rodiči.
Obecně pak snad platí toto:

cesta ke štěstí je cestou k ušlechtilosti v té nejpilnější každodenní práci. Kéž by bylo na naší Zemi co nejvíce šťastných lidí, bylo by to pro ni požehnáním.

Další odpovědi:

Zlatý

Být zdravá, obklopená blízkou rodinou a několika přáteli, chovat se tak, aby mé štěstí neubližovalo ostatním.

Bronzový

Myslím si , že já štěstí mám. Například - jsem asi 5let v kuse jezdila stopem a nic se mi nestalo. Bydlela jsem v podnájmu ve velkoměstě, kam vedla cesta přez neosvětlený park a dlouhý podchod a já tam chodila každý den kolem 23hodiny v noci. 3roky jsem v Plzni jezdila MHD a chodila na akce a nepotkala jsem kapsáře. Takže štěstí určitě mám.

Štěstí je pro mě určitě moje zdraví , moje dcera a partner. Také to, že můžu žít v této době v této zemi (a né někde v afganistánu nebo kuvajtu)

Stříbrný

Nemám žádné problémy a jsem zdravý.Zdraví považuju za největší štěstí.

Zdroj: Poučen životem.

Bronzový

Plně souhlasím s MIchalem, že být zdravý je to největší štěstí co můžeme mít. Bohužel nejsu až tak 100 % zdravá jako on, ale může být i hůř. Samozřejmě mít v dnešní době dobrou práci a peníze následují, ale to zdraví je opravdu pro mě prvořadé.

mym nejvetsim stestim jsou me deti byly doslova vymodlene

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.